Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Srpen 2009

Když jsem šla spát

26. srpna 2009 v 14:19 Skutečné příběhy o UFO
Je 29.6. 2009.

Já jsem podělaná až za ušima, když jdu po temné chodbě v prvním patře našeho domu. Právě jsem se v dolní koupelně osprchovala. Můj " problém" je, že se bojím tmy. Bohužel tma je v noci když moji malí sourozenci spí. Kdybych si na chodbě rožnula světlo, mamka by mě pořádně sprcala. Asi jsem děsně paranoidní,ale vždycky když jsem sama ve tmě, tak mám pořád pocit, že mě někdo nebo něco sleduje...

Vejdu do mého pokoje, kde je tma jak v pytli. Rychle za sebou zavřu dveře. Po pravé ruce mám vypínač. Okamžitě po něm šáhnu a rožnu. Světlo mě na chvíli oslepilo, ale za chvilku jsem si na tu záři zvykla. Okamžitě zamířím k mojí posteli a rožnu si malou lampičku. Pak se vydám k vypínači u dveří. Zhasnula jsem velké světlo a zalezla do postele. Po chvíli čtení jsem se podívala na moje digitální hodiny na stolku s počítačem. Už dřív jsem si je nastavila o 10 minut dopředu. Ukazovaly 00:10. Přesně půlnoc!!!
To je hoodně zlý.

Něco mě donutí poidívat se na moje střešní okno. Málem se mi zastavilo srdce. Po obloze si krouživým pohybem letělo něco červeného. Zhruba uprostřed mého okna( na bezhvězdné obloze bez měsíce ) se to zastaviloa vznášelo se to. Teprve v téhle chvíli se pohnu a hned začnu hledat mobil. Naštěstí pro mě ho najdu a hned mačkám tlačítko na boku, které zapnulo velice nekvalitní foťák. UFO tam zatím polušně čeká až si ho vyblejsknu.

Roztřesenou rukou zamířím na červenou šmouhu na obloze a přiblížím na maximum. Zmáčknu prostřední tlačítko. Cvakne o a fotka UFAje na světě. Já už se na tonemůžu dál koukat a mobil strčím pod polštář.

Hodně dlouho nemůžu usnout.

Ráno hned jsem se podívala na mobil. 06:10. Přesně 6 hodin. Najela jsem na fotky a hned jsem jela šipkou nahoru na poslední fotku. Opravdu!! Nezdálo se mi to !!!Bohužel v naší rodině nevěří na UFO nikdo kromě mého taťky. On taky viděl UFO..... Ale o tom až příště
:)