Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Divná mlha (obsahuje anketu)

5. září 2009 v 13:25 |  Neuvěřitelné příběhy
Asi jste pochopili, že já věřím na paranormální jevy, pokud už jste tu někdy byli. Ovšem teď se "to" překonalo.

Jednou v noci mě ze spaní probudilo takové divné šeptání. Ty hlasy říkali takové nějaké věty, které bych asi nepochopila, ani kdybych jim rozuměla. Nerozeznala jsem od sebe ani slova, natož věty. Ty hlasy mlely pořád dokola, znělo to jako kánon protože "mluvili" přes sebe.

Málem jsem si nadělala do pyžamových kalhot už jen když jsem to slyšela, ale když jsem rozlepila i těstě stisknutá oční víčka, tak jsem to málem nevydržela.
V mým pokojíku byla taková fakt divná mlha, která se tak zvláštně vlnila a šeptala ty nesrozumitelné věty. Chtěla jsem zakřičet, ale nemohla jsem. Měla jsem nějaký divný "šok" nebo co a mohla jsem jen šeptat. Ani hnout jsem se nemohla. Asi deset vteřin jsem se nemohla pohnout ani o píď.

Když jsem se už mohla hýbat ( a ta mlha tam ještě byla ) rychle jsem se zakryla mou peřinou i s hlavou a v tu ránu jsem spala.

Ráno jsem se probudila úplne odkopaná. Po té noci jsem se děsně těšila do školy, abych mojí nejlepší kamarádce, která se mnou věří na paranormální jevy, všechno řekla.

To, že se mi to stalo ještě není nic proti tomu, co se dělo dál. Zjistila jsem že to byl úplněk ( podívala jsem se do kalendáře ) . Navíc mi mamka ráno říkala, že jsem pár minut ( asi tak dvě ) po půlnoci křičela ze spaní ( zjistila to tak, že se na mě šla podívat ). Z toho jsem odvodila, že se mi to stalo přesně o půloci.


Bohůžel se mi to stejné stalo i další úplněk a zase o půlnoci. A znova a znova... Nikomu kromě té kamarádky jsem to nemohla říct. Teda mohla, ale zřejmě by mi to nikdo nevěřil.

Po čtvrtém " prapodivném " úplňku, jsem měla nějaký takový... pocit úlevy, který jsem si nedokázala logicky vysvětlit.

Možná to byla ženská intuice, která mě " donutila " podívat se na další úplněk do kalendáře. Listova jsem a listovala, až jsem dolistovala na stránku s obrázkem úplňkuna jednom dni. U toho obrázku bylo propiskou napsáno " už to zkončí ". Bylo to napsáno písmem, které jsem neznala. Vlastně jsem takové v životě neviděla. Rozhodně jsem věděla CO skončí.

Ta mlha se mi už v pokoji ukázala jen jednou, a to v následující úplněk. Ale byla tam jen " na skok" . Ale tentokrát jsem jí rozuměla skvěle. Říkala pořád dokola " už mě tu neuvidíš"....

Divné taky bylo to, že když jsem se zeptala mamky co to napsala do kalendáře, řekla, že nic nepsala. Tak jsem jí to ukázala. Říkala, že tam nic nevidí. Já jsem to viděla. Podívala jsem se na ni jestli jí to přijde vtipný a pak zpátky, ale už to tam nebylo.
od té doby jsem ji už nikdy u mě v pokoji neviděla...
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lišaj smrtihlav lišaj smrtihlav | 19. dubna 2013 v 14:09 | Reagovat

Toto je divné......

Ale obdivuju tě,ptotože kdyby se tohle stalo mě,asi bych to nepřežil :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama