Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

UFO nad noční zahradou

13. listopadu 2009 v 17:11 |  Skutečné příběhy o UFO
Bohužel jako asi každý musím doma pomáhat. A u mě je to NON STOP. I když je venku tma jako v pytli.

Jednou jsem dostala za úkol jít sundat pověšené prádlo z prádelní šnůry na zahradě. Co mi zbylo jiného, než se vydat na temnou zahrádku.

Naštěstí máme na zahradě světlo, ale to nějak záhadně v tu chvíli nefungovalo, tak jsem si musela svítit mobilem, což není zrovna mooc světla. A jelikož já nemám nějak nový mobil, který toho hodně vydrží, asi po dvou minutách se sám od sebe vypnul. Musela jsem položit prádelní koš a znovu jsem mobil zapnula.

Zvedla sem tedy koš na prádlo a udělala ještě pár kroků k prádelní šňůže. Najednou se zablesklo. Pak jsem uslyšela takový tichý zvuk na obloze, jako by něco hodně rychle letělo po nebi. Rychle jsem zvedla hlavu koukla se na hvězdy. Ty tam ovšem nebyly...

Na obloze zářilo něco větší než hvězda, ale menší než Měsíc.

Vytáhla jsem mobil z kapsy. Zapnula jsem v rychlosti fotoaparát jedním zmáčknutím knoflíku naboku telefonu. Ten se naštěstí zapnul rychle ( ne že by se to UFO hýbalo, ale byla jsem ráda:) ) Pak jsem to přiblížila na maximum aby z té fotky něco bylo. Zmáčkla jsem " spoušť " atu fotku jsem doteď nevymazala.

Ale nemyslete si, že tím to končí!!!!

Jak to UFO stálo namýstě a vypadalo jako modrá, přerostlá hvězda, najednou začalo podivně blikat!! Chvíli svítila jedna půlka a pak asi za tři vteřiny zas ta druhá půlka. Najednou se začalo trochu pohybovat a já jsem na nic nečekala a znovu jsem to vyfotila.

V duchu jsem si přitom říkala " POMOOOOOOOC "


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Denča Denča | E-mail | 29. listopadu 2009 v 17:42 | Reagovat

AHOJKY ANDI TEN CLANEK SE MI MOC LIBIL JEN TAK DAL BAVI ME SI TO CIST :-)

2 neřeknu neřeknu | 9. září 2010 v 16:03 | Reagovat

no....myslis, ze ti to budu verit? ...az sem das tu fotku kterou jak jsi rekla nevymazalas....tak ti uverim......ale kdyz tu nemas ani tu fotku...tak sis to mohla vymyslet.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama