Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Prosinec 2009

Zvláštní světlo

31. prosince 2009 v 16:54 Neuvěřitelné příběhy
Je to opravdu divné, ale tento příběh se stal mému kamarádovi. Vím ale dost dobrých podrobností :) Obávám se ovšem toho, že to tentokrát bude trochu kratší než obvykle. Budu dělat že já jsem ten kamarád, protože se mi tak líp píše :).

Jelikož jsme se prestěhovali z bytu do domu, bylo pro nás težké rozdělení pokojů pro čtyři děti. Sestra šla do menšího pokojíku a mladší brácha šel do většího vedle ní. Nejmladší brácha byl u rodičů v ložnici. Já jsem šel na půdu. Mám tam jedno střešní okno, kterým je vidět noční obloha.

Jednou jsem šel spát trošku později než obvykle. Trochu jsem se bál, a tak jsem si pustil pro uklidnění rádio. Asi dvě minuty jsem jen poslouchal v posteli a nic se prostě nedělo. Jenže pak se stalo něco divného: rádio samo od sebe vypnulo. Vůbec jsem nechápal jak se to mohlo stát.

Chvíli jsem o tom vyděšeně přemýšlel a potom z ničeho nic mi někdo nebo něco posvítílo do mého okna ZELENÝM světlem!!!!!!!!!!!! A to ještě posílilo moji zděšenou náladu. Prostě jsem nedokázal pochopit jak někdo může vylézt na střechu a posvítit do okna ZELENÝM světlem. Ještě ktomu byla zrovna zima a střecha byla úplné namrzlá. Navíc jsem nedokázal pochopit, PROČ by to někdo dělal.

To je asi konec... a je to hodně krátký tak se nezlobte :) :)

Duch u postele

24. prosince 2009 v 12:49 Neuvěřitelné příběhy
Tenhle příběh se nestal přímo mně. Stal se jednomu mému kamarádovi, který mimochodem taky jako já věří na nadpřirozené jevy.

Tehdy měl pokoj ještě se svou mladší sestrou. Měli patrovou potel, která byla dost vysoká. On ležel nahoře asi ve výši čela dospělého vysokého muže. Proto bylo nemožné aby tam někdo mohl nakouknout, aniž by se zavěsil nebo si alespoň stoupl na špičky prstů na nohou.
Když šel jednou spát, vylezl po žebříku do postele a za chvíli už spal. V noci se z ničeho nic probudil. Byla mu zima a tak se otočil nabok směrem ke zdi, zakryl se a snažil se usnout. Po chvíli si ale všiml, že tam nějak podivně táhne a že je tam vážně velká zima. Nevzpomínal si ovšem, že by otevíral okno. Řekl si, že asi otevřela jeho mamka, což není nic divného, že.... Obrátil se tedy na druhý bok- směrem k žebříku.

Srdce mu spadlo málem do kalhot, jak se lekl. U jeho postele na místě, kde je žebřík byl duch. Neřeknu vám jak přesně vipadal:) nevim to, ale musel se vznášet nad zemí, protože mu byl vidět i hrudník!!!

I když se odstěhovali z toho bytu, záhady ho pronásledu jí i teď.