Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Duch u postele

24. prosince 2009 v 12:49 |  Neuvěřitelné příběhy
Tenhle příběh se nestal přímo mně. Stal se jednomu mému kamarádovi, který mimochodem taky jako já věří na nadpřirozené jevy.

Tehdy měl pokoj ještě se svou mladší sestrou. Měli patrovou potel, která byla dost vysoká. On ležel nahoře asi ve výši čela dospělého vysokého muže. Proto bylo nemožné aby tam někdo mohl nakouknout, aniž by se zavěsil nebo si alespoň stoupl na špičky prstů na nohou.
Když šel jednou spát, vylezl po žebříku do postele a za chvíli už spal. V noci se z ničeho nic probudil. Byla mu zima a tak se otočil nabok směrem ke zdi, zakryl se a snažil se usnout. Po chvíli si ale všiml, že tam nějak podivně táhne a že je tam vážně velká zima. Nevzpomínal si ovšem, že by otevíral okno. Řekl si, že asi otevřela jeho mamka, což není nic divného, že.... Obrátil se tedy na druhý bok- směrem k žebříku.

Srdce mu spadlo málem do kalhot, jak se lekl. U jeho postele na místě, kde je žebřík byl duch. Neřeknu vám jak přesně vipadal:) nevim to, ale musel se vznášet nad zemí, protože mu byl vidět i hrudník!!!

I když se odstěhovali z toho bytu, záhady ho pronásledu jí i teď.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 monikabagarova-superstar monikabagarova-superstar | Web | 24. prosince 2009 v 12:51 | Reagovat

Ahoj máš pěknej blog a chtěla bych jsem se tě zeptat jestli máš rád/a Moniku Bagárovou z 1.Česko slovenské superstar tak se kukni prosím na můj blog a můžeš se stát mím SB...... A zároveň přeji Veselé Vánoce"""

2 lišaj smrtihlav lišaj smrtihlav | 19. dubna 2013 v 14:24 | Reagovat

Wow,já se mu nedivím,že mu srdce málem spadlo do kalhot......

Já jsem taky viděl ducha,ale jen jednou,a i přesto,že to byla moje milovaná rybička,už žádného ducha vidět nechci.Ani kdyby to bylo zvíře moje nebo cizí,a i kdyby to byl člověk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama