Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Zvláštní světlo

31. prosince 2009 v 16:54 |  Neuvěřitelné příběhy
Je to opravdu divné, ale tento příběh se stal mému kamarádovi. Vím ale dost dobrých podrobností :) Obávám se ovšem toho, že to tentokrát bude trochu kratší než obvykle. Budu dělat že já jsem ten kamarád, protože se mi tak líp píše :).

Jelikož jsme se prestěhovali z bytu do domu, bylo pro nás težké rozdělení pokojů pro čtyři děti. Sestra šla do menšího pokojíku a mladší brácha šel do většího vedle ní. Nejmladší brácha byl u rodičů v ložnici. Já jsem šel na půdu. Mám tam jedno střešní okno, kterým je vidět noční obloha.

Jednou jsem šel spát trošku později než obvykle. Trochu jsem se bál, a tak jsem si pustil pro uklidnění rádio. Asi dvě minuty jsem jen poslouchal v posteli a nic se prostě nedělo. Jenže pak se stalo něco divného: rádio samo od sebe vypnulo. Vůbec jsem nechápal jak se to mohlo stát.

Chvíli jsem o tom vyděšeně přemýšlel a potom z ničeho nic mi někdo nebo něco posvítílo do mého okna ZELENÝM světlem!!!!!!!!!!!! A to ještě posílilo moji zděšenou náladu. Prostě jsem nedokázal pochopit jak někdo může vylézt na střechu a posvítit do okna ZELENÝM světlem. Ještě ktomu byla zrovna zima a střecha byla úplné namrzlá. Navíc jsem nedokázal pochopit, PROČ by to někdo dělal.

To je asi konec... a je to hodně krátký tak se nezlobte :) :)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lišaj smrtihlav lišaj smrtihlav | 19. dubna 2013 v 14:33 | Reagovat

Je to fakt divné,právě proto,že je to v noci,a ještě ke všemu v zimě?! A navíc,jak ty říkáš,proč by to někdo dělal?? Pro mě je to opravdu záhada....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama