Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Leden 2010

Nebyla jsem tu!!

31. ledna 2010 v 20:55 | M.S High |  Aktuálně o mém blogu
Od pátku 29.1. jsem tu nebyla takže jsem sem nic nedala... teď to budu dohánět tak tu asi asitak den nebude nic novédo takže zítra( 1.2. ) tu asi jeste nic nebude... mno... uvidíme. Díky za pochopeníííí!! ☺☺☺☺☺

UFO s letadlem

23. ledna 2010 v 14:55 Obrázky, videa, animace UFO


wow..!!! mazec že?Puštěná voda(obsahuje anketu)

23. ledna 2010 v 13:05 Neuvěřitelné příběhy

Když je puštěná teplá voda v jedné z koupelen a pustí se teplá voda i v té druhé koupelně, tak se za chvíli ta, co se pustila dřív začne ochlazovat. No jo, je to dost složitý, ale snad to pochopíte no...

Brách byl zrovna u jaho kamaráda, taťka byl v práci a mamka byla s mladším bráškou a ses sestřičkou na procházce. Takže jsem měla celej dům jenom pro sebe. Musím přiznat, že jsem se docela dost bála.

Samozřejmě jsem se šla jako každý den umýt. Ale tentokrát jsem nešla večer, ale odpoledne. Dala jsem si čisté oblečení a pak jsem ještě zavřela otevřený okno v koupelně.

A pak, co mi zbylo jiného než se začít sprchovat? No tak se sprchuju tak... asi pět minut a najednou voda začínala být vlažná. Říkala jsem si... že bych pohnula kohoutkem?? Podívala jsem se na něj, ale byl pořát ve stejné pozici jako před tím. Voda ale začínala být dost studená a tak jsem ji vypla. Snažila jsem se přijít na to, co by to mohlo způsobit.

V tom mě napadlo, že by mohla být puštěná voda i jinde. Podívala jsem se tedy na umyvadlo a málem jsem upustila sprchu na zem. VODA BYLA PUŠTĚNÁÁÁÁÁ!! A teplá!!! přitom jsem si před tím než jsem šla do sprchy umývala ruce. STUDENOUUU!!!!!!!!!!!

UFO viděly tisíce lidí. Marťani, nebo ruská raketa?

23. ledna 2010 v 12:59 Obrázky, videa, animace UFONewim mno jestli takhle vipadá raketa.... co vy na to?

Příběh

22. ledna 2010 v 21:18 | M.S High |  Něco pro vás
Napadlo mě, že bych napsala začátek vymyšleného příběhu a vy by jste to dopisovali do komentářů. Já bych to potom mohla přepisovat do toho příběhu. Takže tady je začátek:

Amy a Lena byly nejlepší kamarádky už od školky a teď už jim je 16. Obě milovaly vzrušení a nebezpečí. Když jednou Amy spala u Leny řekly si, že budou vyvolávat duchy. Nedávno totiž zemřel Lenin strýček Bob. Někdo ho zavřaždil. Chtěly se ho zeptat kdo to udělal...
ANUKA
Ještě než začaly, zatáhly rolety, zapálily svíčky a sedly si naproti sobě. Vzduch v místnosti zhoustl a Amy a Lena začaly mít strach. Ani jedna však ani necekla. Chytily se za ruce a chvíli čekaly. Sledovaly plamen svíčky a doufaly že se ukáže znamení. Skříííííp... Dveře Leniného šatníku se pomalu otevřely...
PHOE
Ale místo jejího oblíbeného oblečení tam byl jen starý, na levém rukávě roztrhnutý, kabát. Leny si uvědomila, že tento kabát byl strýčkův nejoblíbenější, a že ho rád nosil, když chodíval ráno do trafiky pro noviny. Lena vstala a šla se podívat blíže, v tom zhasla svíčka a silným větrem se otevřely okna...
SHERY
Za oknem někdo zakašlal. Dívky si mysleli, že to byl někdo z Leniných rodičů. Ale stejně to bylo divný, protože co by dělali venku?! Lena se pokusila najít baterku, kterou měla někde na zemi. Když se natahovala rukama po zemi, se snahou ji najít, někdo znovu zakašlal. Lena ztuhla a strachem se nemohla ani pohnout. Asi po pěti minutách, kdy se nic nedělo, šeptem zavolala na Amy. Amy neodpovídala. Lena se znovu pokusila najít baterku. Když ji konečně držela v ruce, okamžitě ji zapla. Následující zjištění bylo šokující. AMY TADY NENÍ!!...
TEBI
Oči jí přeletěly roztěkaně ještě několikrát po pokoji,ale žádná uklidňující myšlenka nepřišla. Co se Amy asi stalo,bleklo Leně rychle hlavou? Ublížil jí snad strýček Bob?A má se snad bát i sama o sebe?

Pište Vaše nápady a dokončujte příběh!!!!!!!!Oranžové mraky

3. ledna 2010 v 14:15 Neuvěřitelné příběhy
U tohoto příběhu jsem byla já a ještě můj kamarád, který to viděl taky.

Bylo léto a já s mým kamarádem jsme si o něčem povídali na naší malinké zahrádce. Seděli jsme u zahradního stolku na zahradních židlích a pili coca colu. Byli jsme tam asi dost dlouho, protože se začalo stmívat. Protože bylo pořád teplo, prostě jsme si toho nevšímali. Na obloze se začaly postupně objevovat malé zářivé tečky ( hvězdičky ).

Když už jsme postupně přestávali vidět na to co pijeme, šla jsem dovnitř rožnout venkovní světla. Je to hned za naším franocouzkým oknem, takže jsme nešla moc daleko.

Než jsem odešla, byla obloha uplně jasná, bez jediného mráčku. Ovšem když jsem se vrátila ze vnitř, bylo na nebi spoustu mraků. Nechápala jsem jak se za 20 sekund sem může dostat tolik mračen. Kamarád si ani nevšiml, že se tam něco takového hrne.

I podle názvu tohoto příběhu se dá poznat, že tímhle to zdaleka nekončí. Teď totiž přjde to úplně nejlepší.

Všichni učitě víme, že když je někde bouřka, tak blesky mají úplně VŽDYCKY světle modro-bílou barvu. Teď tomu tak ale ani zdaleka nebylo.

V zadu na obzoru se začalo blýskat. Bylo to divné už kvůli tomu že nehřmělo. Dokonce ani nepršelo, ale to není tak divné. Nejpodivnější na tom bylo to, že ty mraky blikaly ORANŽOVĚ!!!!Mezi temně oranžovou a bílo-modrou je podle mého názoru docela velký rozdíl... no ne?

S kamarádem jsme se chytili za ruce a báli jsme se ...

Potom přišel můj tatínek. Chtěl mi jen říct ať si vezmu mikinu, kterou mi donesl, ale my jsme na něj hned začali mluvit, že mraky blikaly oranžově a chtěli jsme mu to ukázat ale už to tam nebylo...

Taťka nám to sice věřil, ale snažil se nám nějak logicky vysvětlit, že to mohla být bouřka nebo třeba ohňostroj, ale ani jedno nepřipadalo v úvahu:
1) bouřka- neblýská se oranžově
2)ohňostroj- byly by slyšet rány.......