Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Oranžové mraky

3. ledna 2010 v 14:15 |  Neuvěřitelné příběhy
U tohoto příběhu jsem byla já a ještě můj kamarád, který to viděl taky.

Bylo léto a já s mým kamarádem jsme si o něčem povídali na naší malinké zahrádce. Seděli jsme u zahradního stolku na zahradních židlích a pili coca colu. Byli jsme tam asi dost dlouho, protože se začalo stmívat. Protože bylo pořád teplo, prostě jsme si toho nevšímali. Na obloze se začaly postupně objevovat malé zářivé tečky ( hvězdičky ).

Když už jsme postupně přestávali vidět na to co pijeme, šla jsem dovnitř rožnout venkovní světla. Je to hned za naším franocouzkým oknem, takže jsme nešla moc daleko.

Než jsem odešla, byla obloha uplně jasná, bez jediného mráčku. Ovšem když jsem se vrátila ze vnitř, bylo na nebi spoustu mraků. Nechápala jsem jak se za 20 sekund sem může dostat tolik mračen. Kamarád si ani nevšiml, že se tam něco takového hrne.

I podle názvu tohoto příběhu se dá poznat, že tímhle to zdaleka nekončí. Teď totiž přjde to úplně nejlepší.

Všichni učitě víme, že když je někde bouřka, tak blesky mají úplně VŽDYCKY světle modro-bílou barvu. Teď tomu tak ale ani zdaleka nebylo.

V zadu na obzoru se začalo blýskat. Bylo to divné už kvůli tomu že nehřmělo. Dokonce ani nepršelo, ale to není tak divné. Nejpodivnější na tom bylo to, že ty mraky blikaly ORANŽOVĚ!!!!Mezi temně oranžovou a bílo-modrou je podle mého názoru docela velký rozdíl... no ne?

S kamarádem jsme se chytili za ruce a báli jsme se ...

Potom přišel můj tatínek. Chtěl mi jen říct ať si vezmu mikinu, kterou mi donesl, ale my jsme na něj hned začali mluvit, že mraky blikaly oranžově a chtěli jsme mu to ukázat ale už to tam nebylo...

Taťka nám to sice věřil, ale snažil se nám nějak logicky vysvětlit, že to mohla být bouřka nebo třeba ohňostroj, ale ani jedno nepřipadalo v úvahu:
1) bouřka- neblýská se oranžově
2)ohňostroj- byly by slyšet rány....... 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 lišaj smrtihlav lišaj smrtihlav | 19. dubna 2013 v 14:41 | Reagovat

Ahoj,
nechci tě urazit,protože já se o meteorologii zajmám a to že mají blesky vždycky,bílo-modrou barvu,není přímo pravidlem.Blesky mohou být světle levandulové,ale i jemně zelené či dokonce načervenalé.V mnoha případech jsou blesky i čistě bíle nebo žluté,ale oranžové blesky opravdu nedávají smysl.A navíc,jak se může tak rychle zatáhnout?? Toto by si zasloužilo dát pojmenování záhada všech záhad :-D

2 Míša Míša | 24. května 2013 v 12:56 | Reagovat

to muselo bejt krutý..já bych tě rovnou objal,aby sme se tolik nebáli ;) :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama