Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Puštěná voda(obsahuje anketu)

23. ledna 2010 v 13:05 |  Neuvěřitelné příběhy

Když je puštěná teplá voda v jedné z koupelen a pustí se teplá voda i v té druhé koupelně, tak se za chvíli ta, co se pustila dřív začne ochlazovat. No jo, je to dost složitý, ale snad to pochopíte no...

Brách byl zrovna u jaho kamaráda, taťka byl v práci a mamka byla s mladším bráškou a ses sestřičkou na procházce. Takže jsem měla celej dům jenom pro sebe. Musím přiznat, že jsem se docela dost bála.

Samozřejmě jsem se šla jako každý den umýt. Ale tentokrát jsem nešla večer, ale odpoledne. Dala jsem si čisté oblečení a pak jsem ještě zavřela otevřený okno v koupelně.

A pak, co mi zbylo jiného než se začít sprchovat? No tak se sprchuju tak... asi pět minut a najednou voda začínala být vlažná. Říkala jsem si... že bych pohnula kohoutkem?? Podívala jsem se na něj, ale byl pořát ve stejné pozici jako před tím. Voda ale začínala být dost studená a tak jsem ji vypla. Snažila jsem se přijít na to, co by to mohlo způsobit.

V tom mě napadlo, že by mohla být puštěná voda i jinde. Podívala jsem se tedy na umyvadlo a málem jsem upustila sprchu na zem. VODA BYLA PUŠTĚNÁÁÁÁÁ!! A teplá!!! přitom jsem si před tím než jsem šla do sprchy umývala ruce. STUDENOUUU!!!!!!!!!!!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama