Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Únor 2010

Obrázky mimozemšťanů

27. února 2010 v 20:46 | M.S. High |  Mimozemšťani
Obrázek “http://www.spacejay.com/Evidence/Alien-Fotos/alien-02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.spacejay.com/Evidence/Alien-Fotos/alien-01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.spacejay.com/Evidence/Alien-Fotos/alien-03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.spacejay.com/Evidence/Alien-Fotos/alien-04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://www.spacejay.com/Evidence/Alien-Fotos/alien-28.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://www.spacejay.com/Evidence/Alien-Fotos/alien-29.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

pomóoc!

24. února 2010 v 20:25 | M.S High |  Nesmysli z mojí hlavy
teďka bych nejrači skočila pod moooost !! celej svět mě štve!! teď bych brečela..!

Jak se bezpečně vyvolávají duchové??

22. února 2010 v 17:50 | M.S High
Takže než začnete přečtěte si jeden příběh,o vyvolávání duchů...
Aleně zemřela prababička. Hrozně se jí po ní stýská jelikož ji měla moc ráda a jezdila za ní každý víkend. Rozhodla se s prababičkou znovu a naposled ještě setkat,rozloučit,omluvit a vyznat lásku. Naposled...Zvolila volbu vyvolávání. Doufá,že vyvolávání proběhne bez problémů. Nejdříve si sehnala kamarádky aby se sama nebála. Všechny se sesedly ke stolu s ubrusem prababiččiny oblíbené barvy. Rosvítily svíčku( buďto zase v oblíbené barvě nebo v barvě bílé-neutrální). Na papír napsaly všechny písmena abecedy( tak daleko od sebe,jako je sklenice která se má pohybovat,aby byly odpovědi přesné) a také pod abecedu ANO-NE. Přichystaly také onu sklenici. A konečně položily dlaně na stůl,roztáhly prsty a malíčky se dotýkaly. Utvořily tak uzavřený kruh.Všechny zavřely oči a Alena začala: "moje milá prababičko Aničko. Omlouvám se ti,že jsem tě vyvolala a vyrušila tak z tvého klidu. Chtěla jsem ti jen říct,že tě budu mít v srdci napořád a budu tě milovat věčně.Omlouvám se za to,že jsem ti párkrát lhala když jsem rozbila vázu a svedla to na kocoura. A omlouvám se ti za to,že jsem z lesa občas přišla o hodinu později a tys tak musela trnout a vyhlížet mě. Doufám že jsi mi odpustila. Mám na tebe také nějaké otázky. Mohu? Prosím odpověz zda mohu." Pokud se sklenice pohne na ne,okamžitě se omluví Alena tímto způsobem : "jistě prababičko,chápu že chceš mít klid a nechceš býti rušena,mám tě hrozně moc ráda." a odvolejte ducha . Jestli se sklenice nepohne,tak duch není přítomen a s vyvoláváním skončete,je to zbytečné,ale POZOR!!!Ducha odvolejte. Může se vrátit!!!Pokud duch odpoví ano,Alena pokračuje: "Dobře,děkuji za svolení. Takže............."a ptá se na otázky. Neptejte se na mnoho otázek,ducha by to mohlo rozzlobit. Na konec mám pro vás pár rad. Takže...
1. nemluvte s duchem sprostě
2. vyvolávejte jen známé,nezkoušejte raději cizí lidi
3. duchovi pokládejte otázky srozumitelně,je jiný než ve skutečnosti
4. připomínejte že máte ducha rádi a přicházíte v dobrém
5. DUCHA VŽDY ODVOLEJTE!!!!!!!!!!!!
6. neotravujte ducha dlouho
7. nesmějte se a neposmívejte se duchovi!Nemá to rád.
Doufám že se při vyvolávání alespoň trochu budete těmito pravidly řídit a snad by se vám nemělo nic stát. Samozřejmě může to být nevyspytatelný duch a pokud vám můžu radit. Vyvarujte se vyvolávání Satana,Krvavé Marry atd... Nedělejte se před ostatními hrdiny,ale pamatujte na své bezpečí. Není důležitější než nějaká frajeřina? Když už vyvoláváte,tak vašeho příbuzného.

♥♥♥ proč??

22. února 2010 v 16:52 | M.S High |  Nesmysli z mojí hlavy
achjo.. ♥♥ proč to jen děláá?? ♥♥♥


UFO

21. února 2010 v 20:22

Zneužit mimozemšťankou

21. února 2010 v 20:13 | M.S High |  Mimozemšťani
Podivný zážitek se stal v roce 1997 dvacetiletému studentovi Michaelu Greenovi. Mladý Londýňan se právě vracel nočním městem domů, když ho náhle ozářil oslnivý kužel světla. Vzápětí si mladík uvědomil, že je tažen kamsi vzhůru. Nakonec se ocitl v obrovském kruhovém sále a obklopilo ho několik zvláštních bytostí.

''Vypadali jako lidé, ale měli veliké hlavy bez vlasů a na rukou jen po čtyřech prstech,'' vzpomíná na své dobrodružství muž. ''Stáli kolem mě a já se nemohl ani pohnout. Potom ke mně přistoupily a začaly mě svlékat. Byl jsem zcela paralyzován a každý můj odpor byl marný. Pak ke mně přistoupila nahá žena. Byla to zřejmě jejich velitelka, protože ji všichni prokazovali úctu. Krásnější stvoření jsem ještě v životě neviděl. Tak dokonalé tělo nemá ani filmová hvězda.''

Žena pak údajně odvedla mladíka k jaké si pohovce a uskutečnila s ním normální pohlavní styk. Když bylo po všem, směl se Michael zase obléknout. Okouzlující bytost mu současně telepaticky sdělila, že se právě stal otcem a že jeho dítě přijde na svět na zelené planetě, kolem níž obíhají tři obrovské měsíce. Hned na to se student ocitl na londýnské ulici. Podle jeho slov zážitek trval zhruba necelou hodinu.

16. října roku 1957 Antonio Villas Boas obcházel své pole, když asi padesát metrů od něho přistála diskovitá loď a čtyři podivné bytosti odvlekly mladého rolníka dovnitř. Následovala nucená soulož s krásnou mimozemskou ženou a poté byl sedlák znovu propuštěn. Druhý den zaskočily mladého farmáře bolesti hlavy i žaludku a po celém těle mu naskákaly rudé kruhovité skvrny. Odborný lékař dr. Olavio Fontes, který mladíka bezprostředně potom prohlížel, zjistil, že muž trpí nemocí z ozáření.

O případ se ihned začala zajímat brazilská armáda a tajná služba. Vyšlo totiž najevo, že vojenské radary zachytily v tu noc neznámý létající objekt. Farmář Boas byl několikrát vyslýchán a vyšetřován špičkovými lékařskými specialisty. Nakonec se podrobil i regresní hypnóze, během které vyšly najevo skutečnosti, jež se shodovaly s jeho vyprávěním. Zdá se tedy, že měl pravdu. Identita tajemných návštěvníků však zůstala neodhalena.

Podobné únosy, končící stykem s mimozemskými ženami, se na naší planetě zřejmě odehrávají odpradávna. Svědčí o tom například i legenda indiánů z Jižní Ameriky. Kdysi dávno se prý do oblasti bolivijských And snesla z nebe zářící zlatá loď. Vystoupila z ní pramáti Orjana, která měla na rukou je po čtyřech prstech. Naučila údajně domorodé obyvatelstvo mnoha užitečným věcem a spojila se s několika vybranými jinochy. Pak se tato hvězdná Eva zase vrátila do oblak. Pozůstatkem po její návštěvě jsou prý rozvaliny dodnes neuvěřitelně dokonalého města Tiahuanaco. Obrovské mnohatunové kamenné bloky tu jsou sesazeny k sobě s takovou přesností, že to až vyráží dech. Nelze mezi ně vsunout ani čepel nože.

Téměř identickou pověst zaznamenal i francouzský etnograf Francois Muron v jižní Africe. Také sem se údajně v dávnověku snesla nebeská loď, jejíž posádka vyučovala zdejší domorodce a kapitánka Orantha se nechala oplodnit několika mladíky. Po návštěvnících tu jako památka Velké Zimbabwe - komplex staveb, jejichž původ a účel vědci dodnes nechápou.

Proč se cizí bytosti rozhodli pro takové krajně neobvyklé jednání a co tím vlastně sledují? Někteří badatelé zastávají názor, že ztratili přirozenou schopnost reprodukce, a proto usilují o lidský genetický materiál. Daleko jednoduší by však bylo, jak argumentuje celá řada vědců, odebrat uneseným mužům sperma a s tím pak dále pracovat, popřípadě ho zmrazit a uchovat. Tato technologie je běžně používána ve stovkách nemocničních zařízení po celém světě. Evy z vesmíru ale jednají jinak. Údajně unášejí vybrané muže a nutí je k normálnímu koitu. Jde-li o reálný jev, jehož cílem je vytvořit s dárcem spermatu i jakési psychické pouto, nebo jsou-li důvody úplně jiné, to zatím nikdo s určitostí ani nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Plesnivej mimozemšťan

21. února 2010 v 16:53 | M.S High |  Mimozemšťani
ufo

Duchové malých dětí na hřbitově

21. února 2010 v 16:46 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Fotka duchů ze hřbitova v Pictonu

Fotografii Renee Englishová pořídila na hřbitově Svatého Marka ve městě Picton, které leží v australském Novém Jižním Walesu.

"Jen tak jsem fotila a dělala si legraci, že určitě nevyfotíme žádného ducha," popsala news.com.au Englishová.

Žena tvrdí, že postavy na fotce uviděla až po jejím vyvolání. V době, kdy fotku pořizovala, na hřbitově nikdo nebyl. "Jsem si jistá, že když jsem fotila, nikdo na hřbitově nebyl. Když jsem pak viděla tu fotku, stály mi vlasy na hlavě hrůzou," popsala.

Englishová se na hřbitov vydala kvůli pověstem, které ho opřádají. Údajně se na něm zjevují dvě malé děti, jejichž život předčasně vyhasl. Blanche Moonovou v roce 1886 zasypaly při hře na schovávanou pražce. Ministerský syn David Shaw zemřel v roce 1946 na dětskou obrnu.

UFO Haiti

20. února 2010 v 19:04 | M.S High |  Obrázky, videa, animace UFO
na tohle video se podívejte.. JE TO MAZEC!!!!Cosi na louce

18. února 2010 v 20:17 | M.S High |  Stršidelné obrázky a animace(ostatní)
světlo, duch nebo něco takovýho.. no..

Obrázky, který vypadaj skutečně (3)

17. února 2010 v 21:30 Obrázky, videa, animace duchů
prej malá holčička co stojí u schodů
____________________________________________________________________________
Co to je? !
____________________________________________________________________________
humus co?
____________________________________________________________________________


____________________________________________________________________________

tornádo v domě?
____________________________________________________________________________


něco ve smokingu
____________________________________________________________________________


duch malého dítěte...
____________________________________________________________________________


????
____________________________________________________________________________

newim co to je

Obrázky, který vypadaj skutečně (2)

16. února 2010 v 17:27 | M.S High |  Obrázky, videa, animace duchů
duch??

____________________________________________________________________________

něco tam je ale nevím co...

____________________________________________________________________________


dva oblčeje...

____________________________________________________________________________


prý je to malinká panna marie...

Stín...

16. února 2010 v 15:22 | M.S High |  Obrázky, videa, animace duchů