Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Duchové malých dětí na hřbitově

21. února 2010 v 16:46 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Fotka duchů ze hřbitova v Pictonu

Fotografii Renee Englishová pořídila na hřbitově Svatého Marka ve městě Picton, které leží v australském Novém Jižním Walesu.

"Jen tak jsem fotila a dělala si legraci, že určitě nevyfotíme žádného ducha," popsala news.com.au Englishová.

Žena tvrdí, že postavy na fotce uviděla až po jejím vyvolání. V době, kdy fotku pořizovala, na hřbitově nikdo nebyl. "Jsem si jistá, že když jsem fotila, nikdo na hřbitově nebyl. Když jsem pak viděla tu fotku, stály mi vlasy na hlavě hrůzou," popsala.

Englishová se na hřbitov vydala kvůli pověstem, které ho opřádají. Údajně se na něm zjevují dvě malé děti, jejichž život předčasně vyhasl. Blanche Moonovou v roce 1886 zasypaly při hře na schovávanou pražce. Ministerský syn David Shaw zemřel v roce 1946 na dětskou obrnu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Prostorka Prostorka | Web | 22. února 2010 v 15:22 | Reagovat

O prázdninách jsem se vydala kolem 2 ráno na hřbitov, protože jsem si taky chtěla udělat pár fotek, jestli na nich bude něco zajimavého. Na život po životě věřím a mám k němu velký respekt. Zastávám názor, že se není čeho bát, pokud máš dobrý úmysly. Chce to asi taky ovládat sebekontrolu, protože když tomu člověk propadne, může zešílet. Síla psychyky je neskutečná. Nicméně abych se vrátila k těm fotkám: To, co se mi objevilo na foťáku bylo víc než divný, byly tam odrazy světla, které nemohly jít z foťáku, stíny, orby, fakt zajímavý. Ještě zajímavější bylo to, že se mi den na to ten foťák rozbil - odešel mu snímací čip a to se stává, pokud fotíš v silným světle a to vím, že jsem s ním nikdy nefotila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama