Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Sklep mrtvých (PART 1) (obsahuje anketu)

1. února 2010 v 18:37 |  Moje vymyšlené příběhy

"Milá rodinka, ti Jamesonovi, že?", říkala právě jejich sousedka, paní Dowlinová svému senilnímu manželovi, " akorát nechápu proč si vybrali ten dům se sklepem, kde někdo zavraždil chudáka neboštíka Jimmy Venniho...."

"Lenny!! Tak už mi pojď pomoct! Ty krabice s knížkama jsou dost těžký," křičela na svého 15-ti letého syna paní Sarah Jamesonová. Zrovna se totiž přestěhovali do svého nového domu. Vlastně nebyl moc nový. Byl dost starý, ale velice pěkný a také levný. Nevěděli sice proč, ale proč to zkoumat, že.

"Mami!! Pomůžeš mi s touhle krabicí prosím?" zeptala se Angie, Lennyho o pět minut starší dvojče.

Její matka totiž zrovna políbila na tvář svého manžela Sama. Na to se Angie prostě nemůže koukat. Když se dva dospělí, postarší lidi líbají a ocucávají. Sarah k ní ladně přiskočila a vzala jí z rukou krabici.


Bim Bam!!! Zazvonil zvonek u domovních dveří. " Ang!! Skoč tam prosím, zlato! Já teď nemůžu!", zavolal na svou dceru Sam. Angie šla hned ke dveřím. V celém domě byla teď tma, protože bylo devět hodin večer. V obýváku a ve všech ložnicích byly svíčky i lapičky. Ještě totiž nevybalili lustry. Nebyl čas. Nebylo by zrovna dvakrát efektivní, kdyby přišla návštěva a viděla jen holé žárovky...sice svíčky nejsou o moc lepší, ale o trochu ano.

Angie otevřela dveře s knížkou v ruce. Přede dveřmi stála bodře vyhlížející stará paní. Na hlavě měla kapuci a měla mokrý celý kabát, protože venku byla hrozná bouřka. Lilo jako z konve a blesky lítali jeden za druhým, jako by je někdo házel z černých mračen nad domem. Kapky deště byly velké jako golfové míčky, které někdo hází z nebeského golfového hřiště.

" Dobrý den," pozdravila Ang, " Co si přejete?"
" Nazdar zlatíčko," odvětila přívětivě stařenka, " Jsem vaše sousedka. Jmenuji se Marietta Dowlinová. Přišla jsem vás tu přivítat."
"Dobrý den, pojďte dál. Ne, nemusíte se vyzouvat. Nezlobte se, že je tu takové šero..."
"To je v pořádku, drahoušku."
Angie přivedla Babičku do obýváku a zavola na rodiče. Než přišli, usadila sousedku do polastové židle, protože neměli vybalený nábytek. Nabídla jí něco k pití i k jídlu. To už přišla i Sarah se Samem a dokonce i Lenny. Angie s Lennym si sedli vedle sebe naproti Paní Dowlinové.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shery Shery | 1. února 2010 v 18:42 | Reagovat

Je to skvělej příběh, mooc se těším na pokračování !!!

2 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 18. března 2013 v 18:58 | Reagovat

Začíná to úžasně, hurá na pokračování. Pravdu máš talent. Jen bych ti vytkla časté opakování slovesa "být" , ale to je všechno. Také píšu, takže vím, jaká je to dřina, ale tobě se to opravdu povedlo. Jen tak dál!

3 Pet'ulik Pet'ulik | Web | 7. května 2014 v 16:48 | Reagovat

Je to fakt hustej příběh!!!Určitě budu číst další části :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama