Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Rampouchy

18. března 2010 v 16:38 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
No.. newim možná to nebylo nic zajímavýho.., ale mě to zajímavý připadá!!

Jednou jsem měla jet do kroužku a mamka mě tam měla hodit autem. Tak jsme nasedli všichni do auta, ale za chvíli jsme zistili, že auto nepojede. Všichni jsme tedy vystoupili a ja se sestrou jsme šly domu. Já jsem se vyslíkla a v tom přišla mamka a řekla mi ať vyndám myčku a vynesu odpadky, že jde nakoupit.

Teď jsem měla na dvě hodinky celej dům jenom pro sebe a nikdo mě nebude otravovat. Nejdří jsem si chtěla udělat povinosti, abych potom na to nemusela myslet.

Nejdřív jsem vyklidila myčku, protže to je na dlouho. A pak , když už jsem to měla hotový, chtěla jsem jít vyhodit odpadky. Tak jsem si vzala odpaďák, šla jsem s ním do předsíně a obula jsem si taťkovy pantofle na zahradu nebo prostě někam na ven. Otevřela jsem si dveře a už jsem chctěla vyjít. Vzala jsem si tedy koš do ruky a vykročila jsem na dlažbu. Máme před dvěřmi takovou stříšku a tak jsem tam chvilku počkala, abych si zvykla na světlo a už jsem chtěla vykročit na chodníček k popelnici, kdž na mě někdo z našeho domu zavolal.

Otočila jsem se abbych toho " někoho " viděla, ale nikdo tam nebyl. Najsednou jsem uslyšela hroznou ránu. Rychle jsem se otočila směrem ven(k popelnici) .
Na zemi ležely dva rozbitý obří rampouchy, který spadly z komína. Kdybych se neotočila po hlase... mohlo už být po mě... je mi jen záhadou, kdo to na mě z domu zavolal....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama