Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Duben 2010

Duh holky na horách (obsahuje anketu)

23. dubna 2010 v 18:11 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Už si moc nepamatuju, jak mi to kámoška vykládala, proto napíšu jak si myslím, že mi to říkala... Připomínky do komentářů prosím 

Bylo to někdy v zimě, tuším. Katka byla o víkendu na horách. Hned jak přišla do školy, tak jsem se jí zeptala, jaký to tam bylo. A ona mi začala vyprávět tady tuhla dost divnou věc................................

Že šla nějak dřív od někud a že všichni ostatní co tam byli s ní tam ještě zůstali. Vedle jejich ubytování je prý nějaká hospoda nebo něco na ten způsob. Bouhužel ale nefunguje a proto museli chodit na jiný místo.

Když procházela už kolem té nepoužívané hospody, tak za oknem prý byla nějaká holka. Divné bylo už to, že tam byl někdo. Ale divnější na tom bylo to, že to byla malá holka a že byla průhledná a taky průsvitná. Jednu ruku měla zvednutou, jako by někomu mávala.

Je snad možné, že právě kvůli tomu dochovi tu hospodu museli zavřít? Nebo kvůli tomu, že se tam ta holčička zabila? Asi se to nikdy nedozvíme, ale jedno je jisté... TOHLE NEBYL SEN, ALE STRAŠNÁ REALITA!!!

Blog o koních

19. dubna 2010 v 20:23 | M.S High |  Dobrý blogy
www.zivotskonmi.blog.cz  - to je blog o koních, je tam dost dobrých rad a zajímavostí :-) tak se určitě podívejte :-)

Strašidelná panenka

17. dubna 2010 v 13:58 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Tohle je dost strašidelný... nevím jestli pro ty co to jen čtou taky, ale pro mě je to na celý zbytek života...

Bylo to v úterý. Měla jsem celkem dobrou náladu, protože jsem měla hotové všechny úkoly a byla jsem proste spokojená. Už byla venku dost tma a bylo i v celku pozdě a tak jsem si řekla, že už se půjdu umýt a pak už rychla spát.

Tak jsem si vzala tričko na spaní a šampon a vydala jsem se temnou chodbou ke koupelně, kde byla černočerná tma.

Rožnula jsem si světlo ( pochopitelně :D ). Najednou jsem uviděla na zemi mou porcelánovou panenku, kterou jsem dostala asi ke třetím narozeninám od mé babičky z maminčiné strany. Vždycky se mi moc líbila, protože vypadala jako opravdická, kvůli tomu že měla fakt strašně pěkné modro šedé oči, které nebyly mrkací ani pohyblivé. Zrovna jsem se jí do nich dívala a ona s nimi najednou pohnula směrem nahoru do kouta. 

Strašně jsem se lekla a koukla jsem se tam taky, ale kdž jsem tam nic neviděla tak jsem se koukla zpátky na mou panenku.

Ne jen, že byla asi o půl metru dál než předtím, ale ty oči, které se pohnuly, tak byly vydloubnuté. Prostě je neměla v očních důlcích. A jinde jsem je taky neviděla.

Nevím sice co to bylo, ale vyfotila jsem si to. Je to na podlaze v koupelně...

Musíte uznat, že jsem se fakt dost solidně bála... Co myslíte.... jak by bylo Vám? A co byste dělali?

Duch holky

8. dubna 2010 v 9:35 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Tohle se stalo Kátiné kámošce, kterou neznám :D :)

No... jak začít... byly jsme ve škole a čekaly na odpolední vyučování. Já a Káťa jsme byly trochu rozhádané, protože mi Katka nevěřila jednu mou storku. Já jsem si uraženě pouštěla hudbu do sluchátek. Pak přišla Verča( Kátina sestra ) a ony dvě si spolu povídaly. To mi ovšem hodně usnadnily nechtěla jsem se s nimi bavit. Po tajnu jsem je poslouchala. Pak za mnou Verča přišla a řekla mi, že byla na mým blogu a že je fakt dobrej a že nejlepší jsou ty věřte- nevěřte. Mylsela jsem si, že jí to její sestra řekla, aby to řekla mně, aby si mě udobřila.

Pak Verča odešla do baletu a my jsme zůsaly samy. Už jsem se Káti chtěla omluvit, ale v tom mi řekla, ať chvilku počkám... a vytáhla z kapsy od kalhot mobil. Pak chvilku s někým mluvila a pořát říkala dokola: " fakt" a "kecáš" a taky " ty vole" a nakonec řekla" jo, je tady se mnou" a pak eště " jasně, řeknu jí to ".

Ukončila hovor a koukla na mě. Já jsem se na ni koukala a už jsem se jí zase chtěla omluvit, ale přerušila mě.

Řekla mi, že jí právě volala její kamarádka. Má králíčka, ale musí ho mít na zahradě. Má ho v ňáké dřevěné ohrádce nebo co. Řekla jí, že ráno u své postele viděla ducha ňáké holky jak ukazuje na zahradu. Přesněji napsáno na králíčka. Ona se té holky srašně bála. Pak nevím jesli ten duch šel na zahradu nebo tam šla jen ta holka sama. Zkrátka byla na zahradě a chtěla se podívat na toho králíčla, jako co se děje. Tak ho vzala do náruče a prohlížela si ho a hladila ho. A pak ze střechy spadla velká hromada sněhu. Přímo na dřevěnou ohrádku.

Kdyby ji ta holčička nevarovala, tak by ten králíček umřel. Prý už málem jednou umřel, ale že se pak z toho nějak dostal. Takže už dvakrát unikl smrti...

Modré UFO (obsahuje anketu)

7. dubna 2010 v 19:10 | M.S High |  Skutečné příběhy o UFO
S kámoškou jsme se domluvily, že u nás bude spát.

Ze školy jsme šly rovnou na autobus a pak k nám domů. Celý den jsme měly co dělat. Byla legrace a zábava. Prostě jsme se nenudily. Měly jsme jídlo a pití a bylo nám dobře. Těšily jsme se na večer, až se spolu budeme bát.

A pak nastal večer. Samozřejmě jsme byly úplně podělaný strachy, ale mě se to líbí, když se bojím.

Pak už bylo hodně pozdě a musely jsme zhasnout. To nás ale neodradilo od našeho povídání. Povídaly jsme si o problémech a .... prostě o všem. Protože jsem se ve tmě bála tak jsme si zapálily svíčky. Mám v pokoji jednu velkou svíčku a ještě spoustu malinkých a taky zapalovač. Při svíčkách se mi totiž dobře učí.

Když jsem je zapálila tak můj pokojíček dostal milou a příjemnou barvu. Takovou oranžovou. Bylo mi z toho dobře. Navíc v pokoji nebyla ani tma a ani moc světlo. Bylo to strašně příjemný. Ty svíčky pěkně voněly.

Po zapálení těch svíček jsem si šla lehnout a chtěly jsme si zas povídat. A taky že jo. Ale pak jsem se podívala na okno a tam zrovna zhasínalo jasně modré světýlko. Chtěla jsem to kámošce ukázat, ale bylo příliš pozdě, protože už to zhaslo.

Přísahám, že to nebyl odraz od něčeho. Nemám v pokoji nic co by svítilo modře a už vůbec né to, co by v tuhle hodinu zhasínalo.