Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Duch holky

8. dubna 2010 v 9:35 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Tohle se stalo Kátiné kámošce, kterou neznám :D :)

No... jak začít... byly jsme ve škole a čekaly na odpolední vyučování. Já a Káťa jsme byly trochu rozhádané, protože mi Katka nevěřila jednu mou storku. Já jsem si uraženě pouštěla hudbu do sluchátek. Pak přišla Verča( Kátina sestra ) a ony dvě si spolu povídaly. To mi ovšem hodně usnadnily nechtěla jsem se s nimi bavit. Po tajnu jsem je poslouchala. Pak za mnou Verča přišla a řekla mi, že byla na mým blogu a že je fakt dobrej a že nejlepší jsou ty věřte- nevěřte. Mylsela jsem si, že jí to její sestra řekla, aby to řekla mně, aby si mě udobřila.

Pak Verča odešla do baletu a my jsme zůsaly samy. Už jsem se Káti chtěla omluvit, ale v tom mi řekla, ať chvilku počkám... a vytáhla z kapsy od kalhot mobil. Pak chvilku s někým mluvila a pořát říkala dokola: " fakt" a "kecáš" a taky " ty vole" a nakonec řekla" jo, je tady se mnou" a pak eště " jasně, řeknu jí to ".

Ukončila hovor a koukla na mě. Já jsem se na ni koukala a už jsem se jí zase chtěla omluvit, ale přerušila mě.

Řekla mi, že jí právě volala její kamarádka. Má králíčka, ale musí ho mít na zahradě. Má ho v ňáké dřevěné ohrádce nebo co. Řekla jí, že ráno u své postele viděla ducha ňáké holky jak ukazuje na zahradu. Přesněji napsáno na králíčka. Ona se té holky srašně bála. Pak nevím jesli ten duch šel na zahradu nebo tam šla jen ta holka sama. Zkrátka byla na zahradě a chtěla se podívat na toho králíčla, jako co se děje. Tak ho vzala do náruče a prohlížela si ho a hladila ho. A pak ze střechy spadla velká hromada sněhu. Přímo na dřevěnou ohrádku.

Kdyby ji ta holčička nevarovala, tak by ten králíček umřel. Prý už málem jednou umřel, ale že se pak z toho nějak dostal. Takže už dvakrát unikl smrti...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama