Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Duh holky na horách (obsahuje anketu)

23. dubna 2010 v 18:11 | M.S High |  Neuvěřitelné příběhy
Už si moc nepamatuju, jak mi to kámoška vykládala, proto napíšu jak si myslím, že mi to říkala... Připomínky do komentářů prosím 

Bylo to někdy v zimě, tuším. Katka byla o víkendu na horách. Hned jak přišla do školy, tak jsem se jí zeptala, jaký to tam bylo. A ona mi začala vyprávět tady tuhla dost divnou věc................................

Že šla nějak dřív od někud a že všichni ostatní co tam byli s ní tam ještě zůstali. Vedle jejich ubytování je prý nějaká hospoda nebo něco na ten způsob. Bouhužel ale nefunguje a proto museli chodit na jiný místo.

Když procházela už kolem té nepoužívané hospody, tak za oknem prý byla nějaká holka. Divné bylo už to, že tam byl někdo. Ale divnější na tom bylo to, že to byla malá holka a že byla průhledná a taky průsvitná. Jednu ruku měla zvednutou, jako by někomu mávala.

Je snad možné, že právě kvůli tomu dochovi tu hospodu museli zavřít? Nebo kvůli tomu, že se tam ta holčička zabila? Asi se to nikdy nedozvíme, ale jedno je jisté... TOHLE NEBYL SEN, ALE STRAŠNÁ REALITA!!!
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ♥○_ Deni _○♥ ♥○_ Deni _○♥ | Web | 24. dubna 2010 v 18:23 | Reagovat

ježíííííš to je fakt božííí!! doporučím!! :-) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama