Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Modré UFO (obsahuje anketu)

7. dubna 2010 v 19:10 | M.S High |  Skutečné příběhy o UFO
S kámoškou jsme se domluvily, že u nás bude spát.

Ze školy jsme šly rovnou na autobus a pak k nám domů. Celý den jsme měly co dělat. Byla legrace a zábava. Prostě jsme se nenudily. Měly jsme jídlo a pití a bylo nám dobře. Těšily jsme se na večer, až se spolu budeme bát.

A pak nastal večer. Samozřejmě jsme byly úplně podělaný strachy, ale mě se to líbí, když se bojím.

Pak už bylo hodně pozdě a musely jsme zhasnout. To nás ale neodradilo od našeho povídání. Povídaly jsme si o problémech a .... prostě o všem. Protože jsem se ve tmě bála tak jsme si zapálily svíčky. Mám v pokoji jednu velkou svíčku a ještě spoustu malinkých a taky zapalovač. Při svíčkách se mi totiž dobře učí.

Když jsem je zapálila tak můj pokojíček dostal milou a příjemnou barvu. Takovou oranžovou. Bylo mi z toho dobře. Navíc v pokoji nebyla ani tma a ani moc světlo. Bylo to strašně příjemný. Ty svíčky pěkně voněly.

Po zapálení těch svíček jsem si šla lehnout a chtěly jsme si zas povídat. A taky že jo. Ale pak jsem se podívala na okno a tam zrovna zhasínalo jasně modré světýlko. Chtěla jsem to kámošce ukázat, ale bylo příliš pozdě, protože už to zhaslo.

Přísahám, že to nebyl odraz od něčeho. Nemám v pokoji nic co by svítilo modře a už vůbec né to, co by v tuhle hodinu zhasínalo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ahojky Ahojky | 23. března 2012 v 20:19 | Reagovat

Mohlo to byť ufo ale aj nie mohlo to byť auto ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama