Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Ú eF Ó?

28. srpna 2010 v 11:27 | M.S. High |  Skutečné příběhy o UFO
Británie, která odhalila své svazky UFO, ukázala svou dobrou vůli vůči občanům. Ve spisech byl například dne 22.3. 2009 odhalen i tento případ:
Žena, která si přála zůstat v anonymitě z obav před výsměchem, tvrdila, že když venčila psa, tak se potkala s podivným mužem, který byl z jiné planety. Řekl jí, že mimozemšťané jsou zodpovědní za kruhy v obilí.

Odhalené vojenské spisy UFO v Británii uvolnily případ, kdy jistá žena telefonovala do RAF (Britské královské letectvo) ve Wattishamu v Suffolku. Z jejího projevu bylo cítit, že je značně vystresovaná, když popisovala setkání, které měla předchozí noc. Jedna z obálek dopisů ve spisech měla poznámku, že je to "jedno z našich nejneobvyklejších hlášení o UFO."

Žena řekla operátorovi na základně RAF, že incident se odehrál, když venčila psa na sportovním hřišti blízko svého domu u Norwich kolem 22:30 dne 20.11. 1989. Přistoupil k ní muž "skandinávského vzhledu i typu přízvuku", který byl oblečen ve světle hnědém šatu. Zpráva uvádí: "On se jí zeptal, zda zná příběhy o velkých kulatých polehlých oblastech objevujících se v polích pšenice a pak vysvětloval, že je z jiné planety podobné Zemi a že kruhy byly zapříčiněny ostatními lidmi jako je on, kteří cestovali na Zem."
Muž řekl, že účel jeho návštěvy je přátelský, ale bylo jim prý řečeno, aby se s lidmi nekontaktovali z obav, že by to mohlo být lidmi považováno za ohrožení. Žena řekla, že byla "zcela šokována" a po 10 minutách muž odešel. Když došla domů, uslyšela za sebou "hlasitý bzučivý zvuk" a když se ohlédla, uviděla velký zářící, bílo-oranžový, kulatý objekt stoupající vertikálně zpoza stromů.

Operátor královského letectva výpověď od ženy zaznamenal a řekl, že konverzace s ní trvala asi hodinu a popisoval událost jako "opravdický telefonát."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zava zava | 10. září 2010 v 17:16 | Reagovat

no celkem drsný jen si říkám jestli si z holčiny někdo nedělal prdel ale nad anglií se děli i jiné podobné případy takže buď tu pracuje velké skupina podvodníků a nebo sou vážně mezi námi

2 Anonym Anonym | 21. dubna 2011 v 21:34 | Reagovat

Já Věřím Že Nám Jen Chtějí Pomoct a Lidé SE Jich Bojí,Ale Jí Věřím Že By Nám Mohli Pomoct Při Ten Kdyby Byl Konec Světa Tak Se Stalo Ve 20. Stoletím Když Padal Na Sibř Obrovský Meteorit Tak Ho že Prý Mimozemštani Zastavili A Našli tam Obtisky Já Věřím Že By Nám Mohli Pomoct :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama