Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Je možné, že nás už dlouho sledují!

18. září 2010 v 13:57 | Ufolog Vladimír Šiška

 O výskytu mimozemšťanů v Česku

Obrazek
Sledují nás mimozemšťané? Setkáme se s nimi někdy? Těžko říct. Na jedné straně stojí skeptici, kteří tvrdí, že žádní mimozemšťané nejsou, a že jsme ve vesmíru sami, na druhé lidé jednoznačně přesvědčeni o tom, že obloha je plná létajících talířů. Mezi těmito dvěma skupinami stojí většina, které je to v podstatě jedno.
A pak existuje ještě jedna skupina. Badatelé, kteří seriózně a bez emocí pátrají a hledají důkazy, které by existenci návštěvníků z vesmíru potvrdily, případně vyvrátily. Co zatím objevili? Poletují na Českou republikou zelení mužíčkové ve svých vesmírných korábech? O tom jsme mluvili s Vladimírem Šiškou (53), mužem, který v Česku vede projekt Záře, jenž se údajným výskytem mimozemských civilizací na území Česka zabývá...
Jak se k vám dostávají informace o pozorování UFO?
"Na stránkách projektu Záře máme formulář, který člověk vyplní a přesně v něm popíše, kdy, kde, za jakého počasí, v kolik hodin a co přesně viděl. Pokud existuje fotka, nebo video, je to samozřejmě jednodušší. Potom toto sledování podrobíme rešerším, snažíme se získat co nejvíc informací. Vše konzultujeme s odborníky, jako třeba s meteorologem, astronomem, fotografem atd." 
Jak se s informacemi potom nakládá?
"Po sérii konzultací a výzkumů nám zbudou tři kategorie. První kategorii, to je asi 40 %, se nám podaří vysvětlit. Jsou to nejčastěji meteorologické balony, meteory, neobvykle osvětlená letadla, vady fotografie a podobně. Druhou kategorií je tzv. UFO z nedostatku informací. To jsou pozorování, která se nepodaří ověřit, ten  člověk se ozve jenom jednou, popis je příliš stručný atd. Tato kategorie tvoří asi 50 % všech pozorování. Třetí kategorie tvoří zhruba kolem 10 %. Přes dostatek informací prostě nejsme schopni určit, o co šlo. To ale samozřejmě neznamená, že se jedná o mimozemšťany. Existuje dalších asi 15 - 17 hypotéz, o co mohlo jít. Včetně toho, že se jednalo o návštěvu z vesmíru."
Co se podle vás stane, pokud nás opravdu navštíví mimozemšťané?
"Osobně se této varianty dost obávám. Je možné, že nás už dávno někdo sleduje, tak jako my sledujeme třeba život ptáků. Ptáci občas vidí záblesk kamery někde v rákosí, ovšem neohrožuje je to. Existujeli ovšem civilizace ovládající takovou technologii, která mimozemšťany dopraví až k nám, je jasné, že je na mnohem vyšší úrovni než naše. Pokud by někdo takový na Zemi přistál, celá naše společnost se zhroutí. V podstatě by se jednalo o akt agrese. Najednou bychom byli v roli toho, kdo nepotřebuje vědu. Civilizace by v podstatě ztratila smysl existence."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Djinny Djinny | Web | 18. září 2010 v 14:06 | Reagovat

hezuu bloček

2 Shery Shery | Web | 24. září 2010 v 17:44 | Reagovat

parádní článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama