Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Sklep mrtvých (PART 2) (obsahuje anketu)

13. září 2010 v 12:52 | M.S. High |  Moje vymyšlené příběhy
Angie přivedla babičku do obýváku a zavola na rodiče. Než přišli, usadila sousedku do plastové židle, protože neměli vybalený nábytek. Nabídla jí něco k pití i k jídlu. To už přišla i Sarah se Samem a dokonce i Lenny. Angie s Lennym si sedli vedle sebe naproti paní Dowlinové a Sarah a Sam si sedli kolmo k sousedce.
"Jsem ráda, že sem přijeli mladí lidé a oživili tak tuto neveselou a velice nudnou čtvrť. Už dlouho jsem tu neslyšela žádné pobíhání, ani jiné dovádění dětí.", řekla stařenka a mile se usmála na Angie a Lennyho. Dvojčata si jen vyměnily pohled typu"je v pořádku..?!" , ale pak to nechali plavat, protože se do toho vmísila jejich mamka.
"Promiňte, že vás tak přerušuji, ale my-"zarazila se a koukla se na členy rodiny, kteří na ni vzhlíželi celkem výhružně,"vlastně já jsem doufala, že nám, vlasně mně, někdo ze sousedů prozradí, proč byl před námi tenhle dům tak dlouho prázdný a ke všemu takhle levný...?"Sam si nesouhlasně odfrkl. Nikdo, kromě Sarah neměli zapotřebí strašení od starých usedlíků, ani od realitní kanceláře. Prostě koupili krásný starý dům a tím to pro ně končí. Dokonce ani jejich neobyčejně chytrý ridgeback Red s tím nesouhlasil.
ridgeback RedJenže Sarah je ve znamení beran a ti bývají velice tvrdohlaví. Všichni i Red na ni koukali nevěřícně, že to vážně udělala. Všichni kromě sousedky. Ta vypada spíše zamyšleně. Jakoby dumala nad tím, kde má začít. Pak na Sarah tázavě pohlédla.
"Jste si jistá, že to opravdu chcete vědět?" zeptala se po chvíli Paní Dowlinová. Sarah se rozhlédla po rodině. Lenny se tvářil jako vrah, Angie jako hromádka neštěstí, Sam jakoby očima říkal: "jestli to uděláš tak žádnej sex" a Red nakláněl hlavu na stranu.
"Ano, chci to vědět" Odpověděla pevným hlasem Sarah.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shery Shery | Web | 13. září 2010 v 14:43 | Reagovat

Fakt uuzo!! ses dobraaa!!  Mas talent opravdu =) :-)

2 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 18. března 2013 v 19:02 | Reagovat

Dost mě to zaujalo,jdu si přečíst pokračování, jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne. Myslím, že na knihu by to chtělo ještě dost úprav, ale rozhodně máš talent a jde vidět, že tě psaní baví. Pokračuj, třeba jednou uvidím tvé knihy na pultě v knihkupectví...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama