Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Sklep mrtvých (PART 3) (obsahuje anketu)

23. října 2010 v 19:51 | M.S. High |  Moje vymyšlené příběhy
Paní Dowlinová pak na Sarah tázavě pohlédla.
"Jste si jistá, že to opravdu chcete vědět?" zeptala se po chvíli Paní Dowlinová. Sarah se rozhlédla po rodině. Lenny se tvářil jako vrah, Angie jako hromádka neštěstí, Sam jakoby očima říkal: "jestli to uděláš tak žádnej sex" a Red nakláněl hlavu na stranu.
"Ano, chci to vědět" Odpověděla pevným hlasem Sarah. V tom se Angie a Lenny zvedli a odešli, prý ještě vybalovat. Sam tam sice zůstal, ale Red odtušil, že by mohl jít pryč a tak raději honem zmizel.
"Dobrá tedy. Jsou to možná jen povídačky, ale mnoho pověrčivých lidí tomu věří,"začala paní Dowlinová.
"Asi před čtyřiceti lety tu bydlela rodina. V jejich čele stál Jimmy Venni a s ním jeho manželka Lilly Venniová a měli dvě dcery- Daisy a Amy. Žilo se jim tu krásně. Měli vše co si přáli. Ale jednou se stala strašná tragédie. Jednou se Jimmy dlouho nevracel ze sklepa, když šel pro zavařeninu k obědu a tak se šla Lilly podívat co se děje. Našla ho oběšeného na jednom z trámů.

Výsledek obrázku pro trám pudaRodinu to velice zasáhlo. Policie ale nemohla uvěřit tomu, že by se tak šťastný člověk mohl oběsit sám. Na druhou stranu všechny důkazy ukazovali na sebevraždu. Případ se nikdy neuzavřel, ale říká se že to byla vražda.
Po pár měsících se rodina odstěhovala pryč z města a začala nový život. Nikdo z okolí neví kam jeli a kde jsou teď. Ale dům nebyl dlouho prázdý. Za několik týdnů se sem nastěhovala první rodina, ale nemohla tu zůstat. Odjela do neznáma asi po půl roce a úplně zničená. Přijeli bohatí a šťastní a odjeli chudí a zdrcení. Ani po nich tu dlouho nezůstal dům prázdný. I další rodina sem přijela a odjela stejným způsobem jako ti první. Vystřídalo se tu hodně rodin i samotářů, ale nikdo to tu nevydržel dýl než kolem půl roku."
"Ale proč? Co se tady stalo?"
"Prý se domem začali ozývat výkřiky, jako když někoho mučí. Věci se samy pohybují a ze stěn šeptají hlasy. V tomto domě jsem nikdy nic takového neslyšela ani neviděla. Ale může to být pravda. Koneckonců to přeče takhle stejně tvrdili všichni kdo tu bydleli."
"Ehm... tak děkujeme za upozornění paní Dowlinová. Dáte si ještě něco...?"
"Ne, ne, děkuji. Už jsem vás zdržela dost dlouho. Raději už půjdu za manželem nebo doma něco vyvede. Děkuji za pohostinnost.Dobrou noc."
"My děkujeme, že jste přišla,"usmála se Sarah a šla vyprovodit stařenku.
"Nó, to se ti tedy opravdu povedlo. Máš štěstí, že to neslyšeli děti," zlobil se Sam na Sarah, když se vrátila.
"Ale jdi..přece tomu nevěříš. A pokud jde o děti, tak se vsadím, že to slyšeli do detailů úplně všechno. Jistěže tento dům má svůj příběh. Ale podle mě se to prostě nestalo."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shery Shery | Web | 23. října 2010 v 19:55 | Reagovat

TAK TOHLE JE KRUTEJ PŘÍBĚH!!  andi strasne dobre si to napsala.....tesím se jestli bude 4 díl....moc dobryy....

2 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 18. března 2013 v 19:05 | Reagovat

Páni, to se ti vážně povedlo. Brr, naháníš mi hrůzu :-D Ne vážně, kolik ti je? Píšeš totiž opravdu neuvěřitelně skvěle, já můžu jen tiše závidět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama