Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

O UFO

14. ledna 2011 v 21:44 | M.S. High |  Skutečné příběhy o UFO
Existuje vůbec UFO ?
Každý den docházejí do institutů, jimž přísluší problematika UFO (Unidentified Flying Objects - neidentifikovatelné létající objekty), zprávy podobné této: Zjištěno neznámé létající těleso! Tato hlášení se zkoumají a většinou jako "neprokazatelná".
V samotné Francii mají 800 prokázaných případů. V Americe je jich podstatně víc. A přece je sotva některé téma v mezinárodní vědě tak sporné, jako otázka návštěvníků z vesmíru.
Zdá se, že se podařilo UFO nafilmovat. Existují také zprávy astronautů a kosmonautů o těchto tělesech. A přesto je mnoho vědců skeptických. Jiní jsou přesvědčeni, že UFO sleduje z vesmíru Zemi už celá tisíciletí.
Proč se jim říká "létající podšálky"?
V roce 1947 pozoroval Kenneth Arnold skupinu UFO objektů, když byl se svým soukromým strojem v blízkosti Mount Rainier (USA, stát Washington). Arnold napočítal devět stříbrných diskovitých předmětů, jež se řítily přes horské pásmo. Jejich rychlost odhadoval zkušený pilot na 2000 km/h. Po přistání vypravoval Arnold jistému novináři, že předměty se pořád posouvaly malinko výš a zase níž, jako talířky pod šálky, jež vržené klouzají po vodní hladině. Novinář potom ve své zprávě pojmenoval létající neznámá tělesa jako "flying saucers - létající podšálky". Někteří lidé jim tak říkají dosud.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lukas lukas | Web | 3. dubna 2012 v 14:23 | Reagovat

O_O  O_O  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama