Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Červen 2011

Telefonát z jiného světa

25. června 2011 v 22:07 Neuvěřitelné příběhy
Jako obvykle jsem po škole byla sama doma, když v tom zazvonil telefon.Byla to moje babička. Bez jakéhokoli pozdravu mi ale s panikařeným hlasem řekla: "Ať se stane, co se stane, za žádnou cenu neotvírej dveře a zavolej policii!" A pak jsem už jen slyšela pípání pevné linky! Přesně v tom momentě zazvonil zvonek u dveří. Automaticky jsem chtěla jít ke dveřím a otevřít, ale pak jsem si vzpomněla na babiččino varování. Zvonek zvonil a zvonil... Připadala jsem si jako blázen, ale vytočila jsem 112. Policie k nám okamžitě poslala hlídkový vůz. Pak už jsem slyšela z venku hlasy svých rodičů. Když jsem otevřela dveře viděla jsem jak policisté odvážejí nějakého muže v poutech. Moje máma mě v slzách objala.
"Ten můž je hledaný vrah, díky bohu že si zavolala policii !!!"
" To ano ale jen proto, že mi to babička poručila" , řekla jsem. V tom jsem viděla že můj táta má v očích slzy.
" Babička ? To není možné!" řekl. "Právě jedeme z nemocnice, babička dnes ráno zemřela na infarkt!"

Záhadný dům

23. června 2011 v 13:57 | M.S. High |  Neuvěřitelné příběhy

Dům byl 7 let neobydlený. Až v létě jej koupil podnikatel z Tábora. Pak ce začali dít věci.

Největší překvapení čekalo při bourání zdi. V dutině mezi cihlami našli mumii příšery s klavou kočky, špičatýma ušima, ostrými zuby a ... křídly! Podobnou kočku prý zastřelili v červnu 1949 ve Švédsku, když útočila na malé dítě. Jednou viděli lidé takovou kočku letět vzduchem u Ontaria v roce 1966. Jeden muž ji sestřelil malorážkou a dodnes není jasné, jak se mohla udržet ve vzduchu. Podle expertů jde o genetickou mutaci, která kocourovi nezabrání vést normální život.
Následovalo spoustu podivných událostí. Pes začal být v domku neklidný, jakoby se něčeho bál. Brzy ochrnul na zadní nohy, tak zůstával o víkendech v Táboře. Potíže jakoby pominuly a brzy se uzdravil.
Na řadě je sám majitel. Lékař mu našel nádor na mozku a najednou zcela nečekaně zkrachoval.

Více o kočce s křídly - tady

Dívka v hořícím domě

20. června 2011 v 12:56 | M.S. High |  Neuvěřitelné příběhy

Fotografie vznikla během roku 1995 ve městě Wem hall v
Shropshire, Anglie. Byla pořízena místním fotografem, který během focení domu v plamenech nic podivného neviděl Až na negativu objevil na
fotografii stojící dívku ve dveřích hořícího domu. Vypadá velmi živě,
hasiči ale v budově žádné tělo nenašli. Místní historka hovoří o mladé
dívce jménem Jane Churm, která uhořela v roce 1677 v téže budově,
neštěstí zapříčinila svíčka. Je možné, že na fotografii je zachycen duch
právě této mrtvé dívky?


http://2.bp.blogspot.com/_MKy2UYfrvKk/TGQGR7g0ijI/AAAAAAAAAsU/m_PsvkoTnU0/s320/48fc671e7f40c4_61622410frogview-gallery.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_MKy2UYfrvKk/TGZF1_C32GI/AAAAAAAAAuU/4fO7cXBp95w/s400/wem_shropshire.jpg

Gigantická želva

14. června 2011 v 14:43 Zvláštní tvorové
Námořníci u Newfoundlandu spatřili tvora podobného želvě o délce 40m.
Zvláštní 12 stop dlouhé želvy zase obývají malá jezírka u hrabství Wicklow někde v Irsku.
Nedávno byly pořízeny tyto fotografie na jednom z ostrovů Tichého oceánu:Kočka s křídly

3. června 2011 v 11:25 | M.S. High |  Zvláštní tvorové
V roce 1975 se v Manchester Evening News objevila fotografie neobyčejné kočky, která před lety žila na jednom staveništi v Trafford Parku. Zvláštnost kočky spočívala v tom, že z jejích zad vyrůstal pár dlouhých křídel prorostlých srstí, zřetelně viditelných na fotografii. Dělníci, kteří tehdy na stavbě pracovali, vypověděli, že jejich podivný zvířecí přítel dokonce dokáže tyto své neobvyklé přívažky pozvednout. Manchesterská okřídlená kočka zdaleka není jediným případem tohoto druhu. V Británii bylo zaznamenáno mnoho podobných živočichů, občas i na jiných místech ve světě, ale "křídla" donedávna nikdo nedokázal vysvětlit. Na počátku 90. let se Karl P. N. Shuker dozvěděl o jedné málo známé kožní anomálii genetickéího původu, která přinesla dlouho očekávanou odpověď.
Tato tzv. kočičí kožní astenie způsobuje, že pokožka postižených zvířat je abnormálně elastická, obzvlášť na ramenou, zádech a bocích, a snadno se protahuje do dlouhých výběžků podobných křídlům. Nejenže jsou porostlé srstí, ale někdy mohou obsahovat svalová vlákna, a tím pádem je možné s nimi pohybovat nahoru a dolů. Výrustky se zpravidla velmi snadno oddělí, aniž by došlo ke krvácení - to vysvětluje několik zpráv o případech, kdy anomální kočky svá křídla náhle "shodily".