Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Srpen 2011

Mořská panna

23. srpna 2011 v 10:00 | M.S. High |  Zvláštní tvorové
Legendy o vodních tvorech patří vůbec k těm nejstarším. Přiživovali je již mořeplavci, kteří z cest vozili zvěsti o vodních hadech nebo mořských pannách. Příběhy ale přetrvávají. Před několika lety vznikly fotky, na nichž má být zachycena mořská panna na pláži v Malajsii.

Mořská panna z Malajsie
Mořská panna vyplavená na pláž v Malajsii.

Křik o pomoc

19. srpna 2011 v 21:58 | (z časopisu) |  Neuvěřitelné příběhy
Jaké štěstí - moji rodiče dostali nabídku koupit starou vilku za skvělou cenu.
Říkalo se ale, že v ní straší - proto byl ten dům taky tak levný. Je asi jasný, že jsme se tím skvěle bavili, protže na duchy vůbec nevěříme. Potom, co jsme se nastěhovali, se několik týdnů nic nedělo. Ale jednu noc mě vzbudilo podivné klepání.
Usilovně jsem naslouchala, až jsem zjistila, že ten hluk jde z půdy. Vůbec nechápu, kde se ve mně vzala ta odvaha, ale každopádně jsem šla nahoru po shodech na půdu.
Co se pak stalo, bych nikdy nepovažovala za možné - po půdě chodila nějaká žena s křídlově bilým obličejem
Když mě spatřila, začala na mě křičet : " Pomoz mi ... On mě bije ! Chce mě zabít"
K Smrti vyděšená jsem šla zbudit rodiče ať zavolají polici.
Když jsme přišli na půdu, leželo tam jen staré vydání novin z roku 1935 s obrovkým titulkem : " Zavražděná žena v ulici Rohová 9!" To byl náš dům !
Přečetli jsme si tam, že tady byla před 76 lety k smrti ubita jedna žena svým manželem. Hrozně prý volala o pomoc, ale nikdo ze sousedů nezavolal policii. My jsme tu kledbu prolomili - a od té doby už ta žena o pomoc nikdy nevolala.