Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Září 2011

Obludky z hlubin

22. září 2011 v 13:11 | M.S. High |  Zvláštní tvorové

http://dronte.wz.cz/image/fish/crab.jpg

http://dronte.wz.cz/image/fish/chimaera_pup.jpg

http://dronte.wz.cz/image/fish/chimaera_fish.jpg

http://dronte.wz.cz/image/fish/blob_fish.jpg

http://dronte.wz.cz/image/fish/basketwork_eel.jpghttp://dronte.wz.cz/image/fish/aphyonus.jpg
http://dronte.wz.cz/image/fish/coffinfish.jpg

Jezero Loch Ness vydalo další důkaz o existenci legendární příšery (obsahuje anketu)

15. září 2011 v 13:16 | novinky.cz |  Zvláštní tvorové
Stydlivá příšera ze skotského jezera Loch Ness se opět objevila a oživila debaty o své existenci. Alespoň to tvrdí majitel rybí farmy Dores z vesnice Lewiston, který pořídil tajuplný snímek jako důkaz. Záhadné obrysy na hladině jezera Loch Ness


Jednatřicetiletý Jon Rowe je přesvědčený, že spatřil lochneskou příšeru, když se ve středu v 8:30 ráno pohyboval v okolí jezera. Protože se nad vodní hladinou objevila duha, vytáhl prý fotoaparát, aby si ji vyfotil. Záhy však jeho pozornost upoutalo něco úplně jiného, ve vodě se totiž objevily temné obrysy a nad hladinou vyčuhovaly dva hrbolky.
Záhadné obrysy na hladině jezera Loch Ness
Detailní pohled na záhadné obrysy, které se zjevily na hladině jezera Loch Ness

"Na jezeře pracuji každý den, ale nikdy jsem nic podobného neviděl. Téměř okamžitě poté, co jsem udělal ten snímek, hrboly zmizely pod vodou," řekl deníku The Daily Mail Rowe, který se zároveň svěřil, že v lochneskou příšeru nikdy nevěřil, dokud ji ovšem nezachytil fotoaparátem.
"Nemohla to být ani bójka, ani kotevní lano. Obrysy se totiž nacházely na úplně špatném místě a provazy by navíc musely být na hladině vidět," dodal.

Na fotce jsou pravděpodobně jen ptáci

Podle Adriana Shinea a jeho kolegy Dicka Raynora z Centra Loch Ness jde s největší pravděpodobností jen o dvě potáplice severní, které obvykle vyráží za potravou v párech.
"Je to velmi zajímavý obrázek. Můj kolega Dick však minulý týden viděl dvě potáplice s bílým břichem, které při honbě za potravou vypadaly naprosto stejně jako na obrázku s domnělou příšerou," řekl Shine.
Rowe se ale nechal slyšet, že žádné ptáky v okolí nespatřil a záhadné obrysy prý navíc zmizely hluboko pod vodou.

Záhadná lochneska zaměstnává odborníky už téměř 80 let

Legenda o příšeře z jezera Loch Ness se zrodila v roce 1933, kdy o údajné existenci příšery dali vědět světu manželé Spicerovi. Oba uvedli, že zahlédli neobvyklého tvora, který před nimi přeběhl silnici, uvedl deník The Daily Mail. V roce 1960 dokonce zachytil příšeru na kameru Tim Dinsdale.

Nespočet různých výzkumů však za dlouhá léta nic neodhalil, ačkoli se používaly sonary a jiné moderní technologie. Zatím nejčastější spekulace se odkazuje na dávno vyhynulé tvory. Podle těchto názorů je lochneská příšera vlastně plesiosaurus, který díky extrémním podmínkám v jezeře přežil do dnešních dob. Ani tato teorie však nebyla nikdy potvrzena.

Mourek

11. září 2011 v 14:18 | http://kajiblogg.blog.cz |  Neuvěřitelné příběhy
Stalo se to asi před měsícem. Můj kocourek umíral Všichni jsme to věděli, i když jsme si to nechtěli připustit. Nedalo se s tím naprosto nic dělat, jen doufat, že se snad uzdraví. Jenže když už to vypadalo nadějně, zemřel. V šoku jsme se nad ním já, mamka, brácha a taťka shromáždili. Strašně jsem brečela a asi po minutce co zemřel, začala v pokoji, kde se to stalo, blikat žárovka. Nejdříve pomalu, potom rychleji. Mamka řekla, ať nebrečím a podívám se, jak se se mnou Mourek loučí. Poté žárovka zhasla. Byla koupená tentýž týden a měla vydržet tři roky. Nejdříve jsem tomu nevěřila, ale proč blikala právě u Mourka? A zrovna ve chvíli, kdy zemřel? 14 dní po Mourkově smrti řekli mí rodiče o příhodě sousedům , kteří vlastní kočku, se kterou měl Mourek skoro pořád koťata. Ti se jen udiveně dívali a potom řekli, že přesně v ten den, ve stejnou dobu jim z poličky vypadli všechny knihy. Což by se normálně nestalo. Je to náhoda? Šel se Mourek ještě rozloučit s námi a se sousedy?

Apollo 20 (obsahuje anketu)

3. září 2011 v 10:50 | M.S. High |  Mimozemšťani
Jak je patrno z historických pramenů, poslední oficiální mise k Měsíci byla Apollo 17 uskutečněná koncem roku 1972. Bavíme se zde samozřejmě o misích s lidskou posádkou. Budeme-li věřit informacím z NASA, pak jednoduše žádná mise Apollo 20 nebyla uskutečněna. Člověk je ale nedůvěřivý, zvláště pak, když je internet plný zvláštních informací a audiovizuálních dokumentů.

Začalo to fotkou

Zdrojem všech pochybností je snímek AS20 - 1020 pořízený při misích Apollo. Na snímku je zvláštní doutníkovitý předmět, jehož délka je zhruba 4 km.http://www.matrix-2001.cz/v2/images/article/1665_b.jpg


Jde o oficiální snímky, tudíž by měly být pravdivé. Měly by být proto, že s jistotou to také tvrdit nelze. O těchto snímcích se ví již řadu let. Fotka ale nic neznamená, na Měsíci (zejména na jeho odvrácené straně) je řada prazvláštních útvarů, často si jen těžko dokážeme představit, že by tyto tvary vytvořily dopadající tělesa z vesmíru. Pořád jde ale o spekulace nad fotografiemi. Další rozměr přinesla do případu videa umístěná na Youtube.

Tajemný kosmonaut ze Rwandy

Základem bylo video, které jistý člověk umístil na portál Youtube v roce 2007. Originální snímek byl po čase smazán (zvláštní, že je smazán velmi navštěvovaný příspěvek).


K tomuto videu byl připojen tento komentář:
"Mise Apollo 20 odstartovala 16. srpna 1976. Cílem byla oblast Měsíce známá jako ISZAK D jihozápadně od kráteru Delporte. Tuto misi tvořila rusko - americká posádka s tímto jmenovitým osazením: kapitán dr. William Rutledge CDR - bývalý vědecký pracovník Bellových Laboratoří, dr. Leona Snyderová CSP - pracovník Bellových Laboratoří a Alexej Leonov - sovětský kosmonaut, který se o rok dříve zúčastnil společného projektu Sojuz - Apollo."
Zajímavé bylo také vyjádření k objektu na snímku. "Tento specifický objekt je velmi starý. Odbornou analýzou je zjištěno, že se jeho stáří pohybuje kolem 1,5 miliard let. Krátery po dopadech meteoritů a kopce prachu na jeho povrchu jsou více jak výmluvné. Jsou zaznamenány indicie o tom, že plavidlo bylo prozkoumáno ještě dříve, než člověk vstoupil na povrch Měsíce."
Kromě těchto videí umístil stejný autor na Youtube i další podobného ražení. O tuto osobu se tak začali různí badatelé a novináři blíže zajímat. Italský novinář Luca Scantamburla vypátral, kdo přesně tato videa umístil. Šlo o Dr. Williama Rutledge, který žije ve Rwandě. Novinář se za tímto pánem vydal a udělal s ním poměrně obsáhlý a šokující rozhovor. Z něho poté vzešly detailnější informace o misi Apollo 20. Z rozhovoru vyplývá, že se mise uskutečnila v roce 1976, že zvláštní doutníkovitý předmět na odvrácené straně Měsíce je velice stará mimozemská loď, a dále že v jejích útrobách našli tělo ženského pohlaví, které bylo ve stádiu "ani živá, ani mrtvá". Tato osoba byla pojmenována Mona Lisa.


Vyjádření z NASA nečekejme

Youtube je přeplněn videy o této misi (ať již pravými nebo falešnými). Stačí, když si vyhledáte slovní spojení Apollo 20 a nebudete se stačit divit. Základem jsou videa umístěná údajným kosmonautem z mise, dále následují různé rozbory, sestřihy, zvětšeniny a kompilace fotografií. NASA se k tomuto tématu nevyjádřila, ani se nedá čekat, že by nějak reagovala. Pokud by se tak již stalo, jistě by šlo o zapření.

Magický rok 2012 a další předpovědi

Jak vyplývá z rozhovoru s údajným astronautem z mise Apollo 20, muž upozorňuje, že rok 2012 jako na přelomový rok v komunikaci s mimozemskými civilizacemi. Zároveň upozorňuje, že již při misi Apollo 11 byla ze zvukové stopy poskytnuté médiím vystřižena pasáž, kdy Armstrong popisuje neznámé pohybující se předměty. Také další astronauti se prý nechali slyšet, že měli při pobytu na Měsíci pocit, jako by je někdo sledoval. Dále se zmiňuje o zvláštních architektonických oblastech na odvrácené straně Měsíce, jejichž autorem byla jen těžko příroda. Otázky na závěr: Proč USA i Rusko doslova utnuly lety na Měsíc po misi Apollo 17? Jen kvůli financím? Už není nic, co bychom nemohli na Měsíci zkoumat?