Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Únor 2012

Montaukská příšera II.

25. února 2012 v 12:59 | M.S. High |  Zvláštní tvorové

http://image.tn.nova.cz/media/images/original/Aug2008/373220.jpg?d41d

Z tohoto pohledu živočich nejvíc připomíná hyenu. Skvrnitou nebo čabrakovou. Z této strany je jednoznačné, že živočich původně byl osrstěný (podle mého názoru se nejedná o fotomontáž).
Takže podle mého názoru hyena čabraková, která utekla nějakému chovateli, z cirkusu nebo zoo. Pokud byla ve vodě několik měsíců, nedá se vyloučit, že spadla do moře v Evropě nebo dokonce v Africe.
Ale nedivili bychom se, kdyby to byl lev (možná i nějaké plemeno psa, které neznám).

Vyvolávání Karla IV.

11. února 2012 v 16:07 | http://kajiblogg.blog.cz |  Neuvěřitelné příběhy
Před několika lety jsme se rohozhodly s kámoškama, že budeme vyvolávat duchy. Domluvily jsme se, že budeme vyvolávat Karla IV.
Sešly jsme se tedy u mě doma, vzaly svíčku, sedly jsi do kruhu apod. Začaly jsme vyvolávat. Asi po pěti minutách se ozvalo zabouchání na skříň. 3x.
Pak jsme se začaly ptát na otázky. Po pár otázkách se mé kamarádce protočily obě oči a začala mluvit úplně jiným hlasem. Bylo nám jasné, že přez naši kámošku mluví Karlův duch.
Mluvil něco o budoucnosti, ale já jsem ho nějak nevnímala, protože jsem byla úplně vedle. "Kámoška" tak mluvila asi půl minuty, pak se svalila na zem a absolutně o ničem nevěděla. Potom spadly žaluzie a bylo po všem.
Byly jsme tak vyděšené, že jsme ho ani neodvolaly.