Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Vyvolávání Karla IV.

11. února 2012 v 16:07 | http://kajiblogg.blog.cz |  Neuvěřitelné příběhy
Před několika lety jsme se rohozhodly s kámoškama, že budeme vyvolávat duchy. Domluvily jsme se, že budeme vyvolávat Karla IV.
Sešly jsme se tedy u mě doma, vzaly svíčku, sedly jsi do kruhu apod. Začaly jsme vyvolávat. Asi po pěti minutách se ozvalo zabouchání na skříň. 3x.
Pak jsme se začaly ptát na otázky. Po pár otázkách se mé kamarádce protočily obě oči a začala mluvit úplně jiným hlasem. Bylo nám jasné, že přez naši kámošku mluví Karlův duch.
Mluvil něco o budoucnosti, ale já jsem ho nějak nevnímala, protože jsem byla úplně vedle. "Kámoška" tak mluvila asi půl minuty, pak se svalila na zem a absolutně o ničem nevěděla. Potom spadly žaluzie a bylo po všem.
Byly jsme tak vyděšené, že jsme ho ani neodvolaly.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amichaela Amichaela | 4. června 2012 v 16:11 | Reagovat

Ahoj nemám nic proti takovýmto věcem ale nepiš prosím takovéto odkazy nebo věci o duších na howrse. Jsou tam taky malé děti které se bojí a potom nemůžou v noci spát. Proto tě moc prosím abys tyto věci naměla ve své prezentaci ! Díky a budu opravdu ráda když to vymažeš Amichaela-klidně mi na tento článek zareaguj-moje jméno na howrse je Amichaela. ;)

2 Duch Duch | 25. listopadu 2012 v 23:06 | Reagovat

Vyvolávat se nesmí je to tak nebezpečná věc jako žádná jiná. Velkej průšvich jestli jsi ho neodvolala. O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama