Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Prosinec 2012

Mimozemšťan v Brazílii

31. prosince 2012 v 20:00 | procproto.cz |  Mimozemšťani

ufo
Skupina britských turistů zachytila na svých snímcích z brazilského Manausu zvláštní bytost, která se podle některých konspirátorů značně podobá nejznámějšímu ufonovi světa z amerického Roswellu. Můžou být záběry pravdivé, či se jedná jen o další podvod?
Tyto záběry byly podle autorů zachyceny náhodou - během fotografování dětí v brazilském Manausu. Neznámá bytost má krátké a hubené tělo, velkou hlavu a temné oči. Kromě toho opodál mezi stromy září podivné modré světlo.
Podle některých informací se o záběry začala zajímat i brazilská vláda, jelikož v této oblasti se to podivnými úkazy jenom hemží. Že by mimozemské civilizace přitahovalo vlhko a teplo, které v amazonských pralesích panují? "Jedná se o oblast, kde často dochází k záhadám. Mimozemské civilizace asi tato oblast přitahuje, protože je zde hodně rozmanité prostředí a příroda. Brazilská vláda už tam dříve vyslala speciální jednotky, které léta pozorovaly, co se tam děje, a zvláštní úkazy se potvrdily," řekl Michael Cohen, který se zabývá paranormálními jevy.

Tvor z Namibie

30. prosince 2012 v 13:08 Zvláštní tvorové
Skupina lovců v Africké Nambii tento měsíc objevila zajímavého a neznámého tvora.O tomto neznámém tvoru nejsou žádné další informace. Údajně měl být neznámý tvor lovci zastřelen a jeho tělo posláno do jedné z místních laboratoří. O pravosti fotografie a existence tvora se spekuluje.

V Rusku prý mají "lochnesku"

17. prosince 2012 v 7:00 Zvláštní tvorové

Ruáská Lochneska

Tohle je prý ruská Lochneska ze Sibiře. Vědci ji zachytili také na sonaru

Místní jí říkají "Ďábel". Prý útočí na čluny, zvedá je z vody a při svých útocích hlasitě kvílí. Žije v sibiřském jezeře Labynkyr, pět tisíc kilometrů od Moskvy a 60 kilometrů od města Ojmjakon - nejchladnějšího místa na Zemi.
Existenci záhadného mosntra na místě prověřovala profesorka biogeografie Ludmila Emeliyanová a pro deník The Siberian Times uvedla, že při svém pátrání byla částečně úspěšná. Na sonaru se jí prý ukázalo "několik skutečně velkých podvodních objektů".
"Byl to náš čtvrtý nebo pátý den na jezeře, když náš sonar zaregistroval obrovský objekt pod lodí. Měl velmi hustou homogenní strukturu, ale určitě to nebyla ryba, ani shluk ryb," tvrdí Emeliyanová.
"Byla jsem velmi překvapená, ale ne vystrašená, ani šokovaná. Neviděli jsme přímo žzvíře, jen jsme registrovali podivný objekt ve vodě. Ale můžu jednoznačně říct, že v této chvíli jako vědec nedokážu nabídnout žádné vysvětlení, co by tím objektem mohlo být," dodala Emeliyanová. "Tohle tajemné a velmi hluboké jezero má stále svá tajemství, o která by se s námi mohlo podělit."

Konec světa?

16. prosince 2012 v 19:56 | Mexxy |  Aktuálně o mém blogu
Tak co? Kolik z vás věří, že tři dny před Štědrým dnem bude konec světa? :)
Co se týče mě - já myslím, že pokud něco doopravdy bude, tak to bude maximálně tak nějaká astronomická změna či co.. Určitě bych neřekla, že se stane něco tak převratného jak si hodně lidí myslí... :))