Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Mimozemšťan v Brazílii

31. prosince 2012 v 20:00 | procproto.cz |  Mimozemšťani

ufo
Skupina britských turistů zachytila na svých snímcích z brazilského Manausu zvláštní bytost, která se podle některých konspirátorů značně podobá nejznámějšímu ufonovi světa z amerického Roswellu. Můžou být záběry pravdivé, či se jedná jen o další podvod?
Tyto záběry byly podle autorů zachyceny náhodou - během fotografování dětí v brazilském Manausu. Neznámá bytost má krátké a hubené tělo, velkou hlavu a temné oči. Kromě toho opodál mezi stromy září podivné modré světlo.
Podle některých informací se o záběry začala zajímat i brazilská vláda, jelikož v této oblasti se to podivnými úkazy jenom hemží. Že by mimozemské civilizace přitahovalo vlhko a teplo, které v amazonských pralesích panují? "Jedná se o oblast, kde často dochází k záhadám. Mimozemské civilizace asi tato oblast přitahuje, protože je zde hodně rozmanité prostředí a příroda. Brazilská vláda už tam dříve vyslala speciální jednotky, které léta pozorovaly, co se tam děje, a zvláštní úkazy se potvrdily," řekl Michael Cohen, který se zabývá paranormálními jevy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WaclawV WaclawV | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:06 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na all-about-supernature.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama