Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

V Rusku prý mají "lochnesku"

17. prosince 2012 v 7:00 |  Zvláštní tvorové

Ruáská Lochneska

Tohle je prý ruská Lochneska ze Sibiře. Vědci ji zachytili také na sonaru

Místní jí říkají "Ďábel". Prý útočí na čluny, zvedá je z vody a při svých útocích hlasitě kvílí. Žije v sibiřském jezeře Labynkyr, pět tisíc kilometrů od Moskvy a 60 kilometrů od města Ojmjakon - nejchladnějšího místa na Zemi.
Existenci záhadného mosntra na místě prověřovala profesorka biogeografie Ludmila Emeliyanová a pro deník The Siberian Times uvedla, že při svém pátrání byla částečně úspěšná. Na sonaru se jí prý ukázalo "několik skutečně velkých podvodních objektů".
"Byl to náš čtvrtý nebo pátý den na jezeře, když náš sonar zaregistroval obrovský objekt pod lodí. Měl velmi hustou homogenní strukturu, ale určitě to nebyla ryba, ani shluk ryb," tvrdí Emeliyanová.
"Byla jsem velmi překvapená, ale ne vystrašená, ani šokovaná. Neviděli jsme přímo žzvíře, jen jsme registrovali podivný objekt ve vodě. Ale můžu jednoznačně říct, že v této chvíli jako vědec nedokážu nabídnout žádné vysvětlení, co by tím objektem mohlo být," dodala Emeliyanová. "Tohle tajemné a velmi hluboké jezero má stále svá tajemství, o která by se s námi mohlo podělit."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama