Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Leden 2013

Nejlepší FOTO lochnesky všech dob!

2. ledna 2013 v 20:58 Zvláštní tvorové
Je to záhadná Lochneska?
Je to záhadná Lochneska?


Milovníci záhad zaplesají blahem. Na britských serverech se objevil snímek, který má být důkazem existence Lochnesské příšery.
Tom Pickles (24) pořídil fotografie v momentě, kdy seděl v kajaku na Lake Windermere. "Zahlédl jsem zvíře velké jako tři auta asi na 20 sekund," říká muž, kterému se zřejmě povedl mistrovský kousek. "Bylo to vzrušující, nejdřív jsem si myslel, že je to pes," dodal s tím, že monstrum plavalo rychlostí zhruba 15 km/h.

"Kůže toho tvora připomínala tuleně, ale tvar byl zvláštní, nic takového jsem v životě neviděl," dodal fotograf. "Vypadalo to jako obří had," tvrdí Tomova přítelkyně Sarah Harringtonová s tím, že s Tomem usilovně pádlovali, aby se nestali obětí příšerného stvoření.

Picklesův popis je podobný tomu, který o příšeře podal v roce 2006 novinář Steve Burnip.

I expert na fotografie David Farnell si podle Daily Telegraphu myslí, že se jedná o autentický snímek. "Vypadá to tak, ale je škoda, že je vyfocený mobilem," říká.

Je možné, že Brit vyfotil jenom obřího sumce. Nicméně ti, kteří věří v Lochnesskou příšeru, mají jasno - je to důkaz o tom, že legenda žije.

Na fotce se objevili duchové z druhé světové války

2. ledna 2013 v 13:49 | tn.cz |  Obrázky, videa, animace duchů
Duchove na v miste pochodu smrti
Vyfotil major na penzi skutečně duchy pochodu smrti?

Když se bývalý armádní důstojník John Tulloch (66) vydal na Borneo, netušil, jakého překvapení se dočká. Na jeho fotografii se objevily záhadné postavy připomínající účastníky děsivých pochodů smrti.
Major během dovolené pořídil spoustu snímků a navštívil hodně míst. Jedním z nich byla cesta z města Sandakan, kudy v roce 1945 procházely takzvané pochody smrti.

Během nich japonští okupanti nutili pochodovat bosé, hladové a zubožené australské a britské zajatce 230 kilometrů nepřetržitě asi měsíc.

Měli se přesunout z jednoho internačního tábora do druhého. Drtivá většina strašlivé pochody nepřežila. Umřeli buď vyčerpáním, žízní, hladem, nebo byli ubiti, když už nemohli v chůzi pokračovat.
Tulloch se do míst pochodu smrti vydal autem s místním průvodcem a vše si z vozu bedlivě zaznamenával na svůj digitální fotoaparát. Nejprve si ničeho nevšiml, ale po čase, když snímky znovu prohlížel, zpozoroval na jedné z fotek něco divného. Na cestě kudy pochod smrti vedl, se na snímku objevily přízračné shrbené postavy. Jako kdyby to byli duchové zemřelých zajatců, kteří na oné cestě zahynuli.