Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Na fotce se objevili duchové z druhé světové války

2. ledna 2013 v 13:49 | tn.cz |  Obrázky, videa, animace duchů
Duchove na v miste pochodu smrti
Vyfotil major na penzi skutečně duchy pochodu smrti?

Když se bývalý armádní důstojník John Tulloch (66) vydal na Borneo, netušil, jakého překvapení se dočká. Na jeho fotografii se objevily záhadné postavy připomínající účastníky děsivých pochodů smrti.
Major během dovolené pořídil spoustu snímků a navštívil hodně míst. Jedním z nich byla cesta z města Sandakan, kudy v roce 1945 procházely takzvané pochody smrti.

Během nich japonští okupanti nutili pochodovat bosé, hladové a zubožené australské a britské zajatce 230 kilometrů nepřetržitě asi měsíc.

Měli se přesunout z jednoho internačního tábora do druhého. Drtivá většina strašlivé pochody nepřežila. Umřeli buď vyčerpáním, žízní, hladem, nebo byli ubiti, když už nemohli v chůzi pokračovat.
Tulloch se do míst pochodu smrti vydal autem s místním průvodcem a vše si z vozu bedlivě zaznamenával na svůj digitální fotoaparát. Nejprve si ničeho nevšiml, ale po čase, když snímky znovu prohlížel, zpozoroval na jedné z fotek něco divného. Na cestě kudy pochod smrti vedl, se na snímku objevily přízračné shrbené postavy. Jako kdyby to byli duchové zemřelých zajatců, kteří na oné cestě zahynuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama