Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Nejlepší FOTO lochnesky všech dob!

2. ledna 2013 v 20:58 |  Zvláštní tvorové
Je to záhadná Lochneska?
Je to záhadná Lochneska?


Milovníci záhad zaplesají blahem. Na britských serverech se objevil snímek, který má být důkazem existence Lochnesské příšery.
Tom Pickles (24) pořídil fotografie v momentě, kdy seděl v kajaku na Lake Windermere. "Zahlédl jsem zvíře velké jako tři auta asi na 20 sekund," říká muž, kterému se zřejmě povedl mistrovský kousek. "Bylo to vzrušující, nejdřív jsem si myslel, že je to pes," dodal s tím, že monstrum plavalo rychlostí zhruba 15 km/h.

"Kůže toho tvora připomínala tuleně, ale tvar byl zvláštní, nic takového jsem v životě neviděl," dodal fotograf. "Vypadalo to jako obří had," tvrdí Tomova přítelkyně Sarah Harringtonová s tím, že s Tomem usilovně pádlovali, aby se nestali obětí příšerného stvoření.

Picklesův popis je podobný tomu, který o příšeře podal v roce 2006 novinář Steve Burnip.

I expert na fotografie David Farnell si podle Daily Telegraphu myslí, že se jedná o autentický snímek. "Vypadá to tak, ale je škoda, že je vyfocený mobilem," říká.

Je možné, že Brit vyfotil jenom obřího sumce. Nicméně ti, kteří věří v Lochnesskou příšeru, mají jasno - je to důkaz o tom, že legenda žije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama