Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Květen 2013

Matku se synem vyhnalo z domu 12 duchů

1. května 2013 v 2:00 | tn.cz |  Neuvěřitelné příběhy
Ženě duchové komplikovali život tři roky. Když ale málem vyklopili z kolébky jejího malého syna, vzdala to a vystěhovala se, přestože má na domě hypotéku.

Vanessa Mitchellová (37) z britského St Osyth se nastěhovala do svého vysněného, 500 let starého domu. Duchové ji začali obtěžovat několik týdnů potom a žena tvrdí, že jich za tři roky utrpení napočítala nejméně dvanáct.
Pro list The Sun uvedla, že ji duchové bili do zad, tahali ji za vlasy a snažili se její hosty shodit ze schodů. Také v domě přesunovali nábytek a další věci, rachotili klikami u dveří a pouštěli kohoutky. A také dělali na chodbě krvavé šlápoty.

Poslední kapkou ale bylo, když se jeden z duchů pokusil vyklopit z kolébky jejího čtyřměsíčního syna Jesseho. Viděla u něj přízrak v podobě mužské postavy.
"Řekla jsem si, že jako svobodná matka už takhle dál žít nemůžu," konstatuje Vanessa. Z domu se odstěhovala, přestože na něm má hypotéku v přepočtu ve výši 4,4 miliony korun.
Dům, který byl kdysi věznicí pro ženy obviněné z čarodějnictví, navštívil i záhadolog Chris Palmer. "Je to místo nejvíce negativní atmosférou, na kterém jsem kdy byl," prohlásil.