Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Srpen 2014

The Rake

14. srpna 2014 v 23:24 | M.S. High |  Teoreticky
Stvoření podobné člověku by se mělo pohybovat někde na severovýchodě USA. Zprávy a svědectví o něm se začaly objevovat v létě roku 2003.
Bytost má být hodně vyhublá, jeho oči jsou podle svědectví velice zvláštní. Na konci dlouhých tenkých rukou jsou veliké drápy.
Všichni svědci byli po setkání s ním velmi traumatizovaní. Bylo na nich vidět, že je opravdu vyděsil. Nic určitého ale říct o tvoru nemohli.
Svědci povídali hodně o jeho očích. Prý byly velice děsivé, prázdné, černé, duté.
Někteří také tvrdili, že na ně Rake něco nesrozumitelného mumlal, někdy to vyly spíše skřeky.
Někdo popisoval jeho ruce. Prý byly slizké.
the rake


Většina lidí, kreří ho viděli, se kvůli traumatu a strachu odstěhovali, nebo chodí na terapie.
Poltergeist

11. srpna 2014 v 14:21 | M.S. High |  Teoreticky
Slovo poltergeist znamená hlučný duch.

Projevuje se tím, že v domech či bytech posunuje nábytek nebo jiné předměty, dělá různé zvuky (klepání, škrábání, vrzání, rány, kroky), dochází také k výbuchům nebo k poruchám přístrojů nebo elektřiny a podobně. Pozorováno bylo i rozbíjení věcí, padání předmětů z poliček a to i bez přímého svědectví - po návratu domů je posunutá nebo převalená skříň, rozbitá váza apod. Také se stávají "nehody" samovznícením. Předměty se zapalují samy od sebe.

Většinou se váže na osobu, ne na místo.

V ojedinělých případech může poltergeist napadnout i člověka. Jsou hlášeny škrábance, kousance, někdy i popáleniny, také modřiny a podlitiny. Případy úmrtí jsou ojedinělé.

Pojítkem většiny případů je člověk psychicky nevyrovnaný a nebo v pubertálním věku. Nejčastěji je akceptováno vysvětlení, že se jedná o neznámou poranormální sílu, uvolňující se se silnými negativními emocemi jako je hněv, strach, bolest nebo nespokojenost. Tato síla se pak navenek projevuje výše popsanými jevy.
Wendigo (obsahuje anketu)

10. srpna 2014 v 22:13 | M.S. High |  Zvláštní tvorové
Wendigo (také je známý jako windigo, wihtikow a mnoho dalších variant) je démonická bytost. Je to napůl zvíře. Objevuje se v legendách národů Algonquian.

Je to asi čtyřmetrové stvoření s hlavou jelena, velmi dlouhými předními končetinami, na kterých jsou dlouhé drápy. Tělo není pokryté masem ani kůží, tudíž mu jdou vidět žebra. Někteří ale tvrdí že je jen extrémně vyhublý a nenasytný. Na spodních končetinách se nachází kopyta. Jeho kůže je zažloutlá.

Živí se lidským masem, zejména pak lidským srdcem.

Měl by se vyskytovat v kanadských lesích a také v Minnesotě.

Legendy praví, že Wendigo se prý vyvinul z člověka. Když mu k přežití nezbylo nic jiného než sníst jiného člověka, začal se měnit. Maso mu zachutnalo a čím víc pojídal lidi, tím míň byl člověkem...