Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Září 2015

Posedlá démonem

23. září 2015 v 10:37 | M.S. High |  Neuvěřitelné příběhy

Anneliese Michel (1952-1976) byla Němka posedlá démonem. Žila v Leiblfungu v Bavorsku. Dívka byla velmi hluboce věřící a také pilná studentka. Za pár dní před projevy posednutí by měla 16 let.
Její posednutí začalo tím, že slýchávala kroky a jiné zvuky, které ale jakoby pocházely odnikud. Jednou takové kroky slyší a za chvíli ji nějaká neviditelná síla tlačí do její postele takovou silou, že jí zlomí několik žeber a zápěstí. Její rodiče i lékaři se domnívali, že prodělala epileptický záchvat, při kterém si lidé opravdu mohou způsobit vážná zranění. Při epilepsii si ale pacienti takové záchvaty nepamatují, Anneliese však věděla úplně všechny detaily.
Epileptickou teorii podpoří i to, že po nasazení léků je na nějakou dobu klid. Ptom se ale vrátí, a to ještě mnohem horší. Anneliese při nich chová nepříčetně, dokonce kouše do zdí, pojídá vlastní výkaly a strká hlavu do záchodové mísy. Lékaři jí proto několikrát léky měnili, což by mohlo vysvětlovat její chování. Avšak co vysvětlit nejde je to, že se dívka nedokázala podívat na vyobrazení Krista.
Rodiče i lékaři začínají být bezradní a tak přivolají pastora a otce, kteří se pustí do vymítání. Velmi je překvapuje jakým hlubokým mužským hlasem na ně Annelisee při procesu křičí, chvíli se i zdá, že na ně mluví 10 hlasů najednou. Navíc mluví jazyky, které se nikdy neučina, například hebrejštinou. Když při vymítání padne otázka, kdo jsou ony hlasy, skrz Anneliese se dozvi? "Jsme ti, kteří přebývají uvnitř".
Podle mě nejděsivější část přichází až skoro ke konci (9:50), kde je slyšet několik zároveň znících hlasů.

Anneliese i přesto, že byla vystavena vyčerpávajícímu vymítání stále chodila do školy a učila se. Samožřejmě se tedy hebrejsky mohla naučit tajně, avšak proč by to dělala? I tak měla dost práce se studiem, proč by se tedy zatěžovala i s hebrejštinou? Stejně tak můžeme pochybovat i o hlubokých hlasech, kterými Anneliese mluvila. Mohlo by jít o poruchu hlasivek, ale jak je tedy možné že i po dni vymítání mluvila zase normálně a při něm tak zvláštně?
Exorcismus doprovázely i jiné zajímavé jevy. Napřiklad před vymítáním měla Anneliese nebesky modré duhovky, po začátku exorcismu jí ale ztmavly až do černa.
Anneliese se prý jednou zjevila Panna Marie. Řekla Anneliese, že může vykoupit svým utrpením duše hříšníků, Anneliese souhlasila. Po zjevení se jí objevily na dlaních a chodidlech krvavé rány (stigmata). Avšak takové rány si mohla způsobit sama. Ale proč? Při vymítání ovšem pastor zjistil, že démony z Anneliesina těla nechce pustit sám Kristus. Je tedy to o zjevení pravda?
Po dlouhém boji Anneliese démonům podlehne a umírá 1.6. 1976.

Poltrgeist přistižen při činu!

23. září 2015 v 9:00 | M.S. High |  Obrázky, videa, animace duchů
Oh God!
Už kvůlli chování těch psů bych nepochybovala o pravosti.

Člověk který natáčel toto video se několik měsíců potýkal s divnými úkazy. Když se vracel z práce, často nacházel dveře do podkroví otevřene dokořán. V březnu 2008 umístil kameru do obýváku a na záznamu pak viděl zajímavé věci.

Svědci (pravda)

21. září 2015 v 12:27 | M.S. High |  Věřte - nevěřte

Sklep mrtvých (PART 7) (obsahuje anketu)

13. září 2015 v 12:45 | M.S. High |  Moje vymyšlené příběhy
"Jo, asi jo... Ale možná bychom to mohli říct alespoň někomu. A možná vím komu."
"Nejspíš vím, koho myslíš. Ale neznáme ji natolik, abychom za ní chodili s podezřením na nelidskou bytost," oponovala Angie.
"Jistě, viděli jsme ji jednou v životě, ale stejnak mám pocit, že právě ona by nám mohla pomoci. Nemyslíš?"
"No tak fajn... zkusíme to. Zítra je sobota. to za ní můžeme zajít."ukončila to Ang.
"Hej děcka, s takovou vám nic nezbyde," zavolal jejich otec z kuchyně. Slyšeli to hodně tlumeně, ale přesto pochopili a seběhli tedy po schodech do přízemí.
Tak nějak všichni členové rodiny, včetně velmi inteligentního Reda vycítili, že téma "minulost domu", "duchové", "strach" a "divné zvuky" jsou od teď tabu. Nikdo neměl chuť o tom mluvit zejména proto, že ostatní by nemuseli souhlasit s jeho postřehy a názory a tuto tématiku. Takže první rodinná večeře v novém domě se nenesla v duchu vyprávění, ale spíše jako porada v zaměstnání ve fázi rozdělování úkolů pro další den.
"Takže to shrnu,"pomalu zakončovala úkolování Sarah, "děti budou mít na starost vybalení věcí do koupelen a nahoře své pokoje, tatínek si vezme na starosti pracovnu a obývák. Já se vrhnu na kuchyň a zbytek doděláme společně až budeme mít hotovo. Jo a abych nezapomněla," podívala se přísně na Reda, který v tu ránu oddtušil, že to pro něj nebude příjemné, " Rede, ty máš za úkol nezavazet. A dopředu ti říkám, že nebudeme mít čas na hraní."
Jak domluvila, Red sklopil smutně uši a smířeně si povzdechnul.
"Tak, já jdu spát," pronesla Angie do ticha, zvedla se z kusu zahradního nábytku a odešla nahoru. Chvíli po ní se zvedl i Lenny a jejich rodiče také nevydrželi dlouho vzhůru. Byl to pro všechny náročný den a každý z nich se těšil na nafukovací matraci a deku.
Výsledek obrázku pro nafukovací matrace