Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Sklep mrtvých (PART 7) (obsahuje anketu)

13. září 2015 v 12:45 | M.S. High |  Moje vymyšlené příběhy
"Jo, asi jo... Ale možná bychom to mohli říct alespoň někomu. A možná vím komu."
"Nejspíš vím, koho myslíš. Ale neznáme ji natolik, abychom za ní chodili s podezřením na nelidskou bytost," oponovala Angie.
"Jistě, viděli jsme ji jednou v životě, ale stejnak mám pocit, že právě ona by nám mohla pomoci. Nemyslíš?"
"No tak fajn... zkusíme to. Zítra je sobota. to za ní můžeme zajít."ukončila to Ang.
"Hej děcka, s takovou vám nic nezbyde," zavolal jejich otec z kuchyně. Slyšeli to hodně tlumeně, ale přesto pochopili a seběhli tedy po schodech do přízemí.
Tak nějak všichni členové rodiny, včetně velmi inteligentního Reda vycítili, že téma "minulost domu", "duchové", "strach" a "divné zvuky" jsou od teď tabu. Nikdo neměl chuť o tom mluvit zejména proto, že ostatní by nemuseli souhlasit s jeho postřehy a názory a tuto tématiku. Takže první rodinná večeře v novém domě se nenesla v duchu vyprávění, ale spíše jako porada v zaměstnání ve fázi rozdělování úkolů pro další den.
"Takže to shrnu,"pomalu zakončovala úkolování Sarah, "děti budou mít na starost vybalení věcí do koupelen a nahoře své pokoje, tatínek si vezme na starosti pracovnu a obývák. Já se vrhnu na kuchyň a zbytek doděláme společně až budeme mít hotovo. Jo a abych nezapomněla," podívala se přísně na Reda, který v tu ránu oddtušil, že to pro něj nebude příjemné, " Rede, ty máš za úkol nezavazet. A dopředu ti říkám, že nebudeme mít čas na hraní."
Jak domluvila, Red sklopil smutně uši a smířeně si povzdechnul.
"Tak, já jdu spát," pronesla Angie do ticha, zvedla se z kusu zahradního nábytku a odešla nahoru. Chvíli po ní se zvedl i Lenny a jejich rodiče také nevydrželi dlouho vzhůru. Byl to pro všechny náročný den a každý z nich se těšil na nafukovací matraci a deku.
Výsledek obrázku pro nafukovací matrace
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama