Kopírovat pouze se zdrojem!!!

Výsledek obrázku pro ghost gif

Sklep mrtvých (PART 8) (obsahuje anketu)

1. května 2017 v 10:45 | M.S. High |  Moje vymyšlené příběhy
"Tak, já jdu spát," pronesla Angie do ticha, zvedla se z kusu zahradního nábytku a odešla nahoru. Chvíli po ní se zvedl i Lenny a jejich rodiče také nevydrželi dlouho vzhůru. Byl to pro všechny náročný den a každý z nich se těšil na nafukovací matraci a deku.
Výsledek obrázku pro nafukovací matrace
Ráno se linula domem nádherná vůně snídaně. Sama z postele vytáhla křupavá slaninka, děti spíše vůně míchaných vajec a opečených toustů. Nebýt Sarah, nejspíš by se do poledne nevykodrcali z postele. Včera sice neponocovali, ale emoční napětí bylo více, než náročné, proto spali jako zabití. Sarah ale byla příliš zodpovědná na to, aby spala, po tom, co svědomitě rozdala úkoly všem, včetně sebe. Chtěla jít příkladem a tak neváhala začít s vybalováním kuchyně hned v 7 ráno. Při té příležitosti udělala snídani a zabila tak dvě mouchy jednou ranou.
Výsledek obrázku pro míchaná vajíčka se slaninou
"No páni, sladké probuzení a ještě sladší snídaně," pochvaloval si Lenny, jen co přišel do kuchyně.
"Moje řeč, mami, ty víš jak na nás," přidala se Angie, která přitančila v závěsu za bratrem.
"Zlato, voní to báječně,"téměř zazpíval Sam. Vůni si užíval se zavřenýma očima, ale to byla chyba. Nevšiml si totiž Reda, který u snídaně nemohl chybět, zakopl o něj a málem přitom narazil do Sarah, která zrovna nesla taliř pro Lennyho.
"REDE!," zaburácel Sam, Sarah i Lenny. Angie vybuchla smíchy. Přišlo jí zábavné, jak všichni měli na mále, kvůli jednomu talíři. Sam by pak týden poslouchal jak promrhal tolik úsilí, Sarah by nadarmo vstávala tak brzya Lenny... ten by prostě přišel o žvanec. Red by si zato ale na míchaných vejcích pochutnal báječně, i když by to bylo ze země.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama